The Defenders Doctor Strange se možná poprvé představí v seriálu Iron Fist

Doctor Strange se možná poprvé představí v seriálu Iron Fist

Doctor Strange se možná poprvé představí v seriálu Iron Fist

V listopadu roku 2016 se nám na plátnech představí Doctor Strange v podání herce Benedicta Cumberbatche. Je však možné, že se jej poprvé dočkáme už v seriálu Iron Fist.


25 0
27.4.2015

Objevila se doposud první informace o připravovaném seriálu Iron Fist na Netflixu, o kterém jsme toho zatím mnoho nevěděli. Tedy až donedávna, kdy přišel server Bleeding Cool s informací, že se má v tomto novém seriálu objevit Doctor Strange v podání herce Benedicta Cumberbatche.

Podle jejich informací je jisté, že v seriálu bude Benedict Cumberbatch, otázkou však zůstává, v jaké formě. Je totiž možné, že v seriálu bude pouze jeho hlas. Avšak, když už má hrát v Marvel Cinematic Universe Doctora Strange, tak by byl tento menší crossover mezi filmem a seriálem možný. Každopádně nevěřme všemu, co čteme, takže bez oficiálního oznámení není nic jisté.


(Foto: Marvel)

Premiéra seriálu Iron Fist je stanovena na první polovinu roku 2016 a premiéra filmu Doctor Strange je stanovena na 4. listopadu roku 2016.

Diskuze /2

pozitkar

Záporáka má hrát, to už se prokecl. Herci ze sérií Netflixu mají ve smlouvách možné štěky ve filmech, to už se tu včera psalo. Ale naopak se to ještě nestalo, dokonce i Stan Lee byl v Daredevilovi jen jako plakát na zdi, možná dají jeho záběr do televize v pozadí nebo taky na plakát :-)

27.4.2015 | 19:07:13
Amper

Koukám Benedict Cumberbatch se rozmohl v hodně seriálech :) Je to skvělý herec a myslim, že tohle zahraje taky skvěle, pokud teda tam vůbec bude účinkovat.

27.4.2015 | 19:19:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Defenders

V rámci seriálového projektu The Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

  • Daredevil (10. dubna 2015) – 26 dílů
  • Jessica Jones (20. listopadu 2015) – 13 dílů
  • Luke Cage (30. září 2016) – 13 dílů
  • Iron Fist (17. března 2017) – 13 dílů
  • The Defenders (18. srpna 2017) – 8 dílů 
  • The Punisher (17. listopadu 2017) – 13 dílů

Reklama

Nejoblíbenější postavy Daredevila

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Lukea Cage

Nejoblíbenější postavy Iron Fista

Narozeniny

Hlídejte si nás