The Defenders Fanoušci našli nepatrné propojení mezi filmy a seriály MCU

Fanoušci našli nepatrné propojení mezi filmy a seriály MCU

Fanoušci našli nepatrné propojení mezi filmy a seriály MCU

I když seriály a filmy MCU tvoří jeden vesmír, tak nám někdy přijde, že spolu vůbec nijak nesouvisí. Fanouškům se však podařilo nalézt něco, co filmy a seriály rozhodně spojuje.

13 1
19.7.2019

Fiktivní vesmír MCU dnes tvoří spousta filmů a seriálů, nicméně samotné filmy a seriály bývají propojovány jen málokdy. Obzvláště to platí pro MCU seriály, které vznikly na Netflixu, ty prakticky nijak neodkazují a nereagují na filmy a ostatní seriály MCU mimo Netflix.

Pozorní fanoušci si však všimli jedné drobnosti, která seriály z Netflixu spojuje s ostatními projekty. Níže si můžete všimnout záběrů z filmů a seriálů MCU, ve kterých se často objevuje stejný americký komentátor. A právě tento zprávař se objevil jak ve filmech, tak i v seriálech na Netflixu. Malé propojení, ale aspoň nějaké.

Pat Kiernan in the MCU from r/marvelstudios

Diskuze /2

Bruce.Kent

Objevil se i ve Far From Home :)

19.7.2019 | 20:46:01
Railbot

Co je to za blbost? Vždyť v seriálu byla Xkrát zmíněna bitva o NYC. Byl tam zmíněn Hulk, Iron Man, Captain America, Thor.

20.7.2019 | 22:38:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás