The Defenders Jak kritici hodnotí poslední sérii Jessicy Jones?

Jak kritici hodnotí poslední sérii Jessicy Jones?

Jak kritici hodnotí poslední sérii Jessicy Jones?

Kritici už viděli několik epizod třetí řady seriálu Jessica Jones, a proto vydali své recenze. Jak si podle nich povedla poslední série z vesmírů Defenderů?

7 0
12.6.2019

Poslední řada Jessicy Jones nás čeká už za pár dní, a proto kritici vydali své recenze, ve kterých hodnotí, jak se vyvedl závěr seriálového světa Defenderů. Bohužel však místo pocitů ze samotné řady se kritici zaměřují na samotný konec Defenderů, kvůli čemuž není moc naznačeno, jaký vlastně je konec seriálu.

Můžeme však očekávat podívanou, kterou jsme viděli v předchozích dvou sériích – atmosféra se nezmění, postavy se budou i nadále rozvíjet a čeká nás typicky depresivní a temná podívaná. Ani jeden z kritiků však nevyzvedl klady ani zápory této řady, dokonce ani nebyl zmíněn nový hlavní padouch.


(Kdo ví, co nás letos čeká? Foto: Netflix)

Více se kritici soustředili na konec jedné velké éry. Třetí série Jessicy Jones vůbec nenaznačuje, že by mělo dojít k nějakému konci Defenderů, ale to je ostatně logické, protože konec byl oznámen několik měsíců poté, co se třetí řada již natáčela. V tomto duchu by měly být vedeny poslední díly, které však kritici neviděli.

Pokud tedy recenze dřívějších sérií toho moc neprozrazovaly, tak letošní recenze neprozradily zhola nic. Na druhou stranu je to však možná dobře, aspoň se necháme překvapit.

Zdroj článku: MCUExchange

Diskuze /1

Baltik

Škoda zmáčknutých tlačítek na klávesnici u tohoto článku.

13.6.2019 | 8:56:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás