The Defenders Jessica Jones získává druhou řadu a Punisher nejspíše vlastní seriál

Jessica Jones získává druhou řadu a Punisher nejspíše vlastní seriál

Jessica Jones získává druhou řadu a Punisher nejspíše vlastní seriál

Netflix dnes zveřejnil řadu premiér svých seriálů. Mimo to i oficiálně potvrdil, že Jessica Jones získává druhou sérii. Kromě této informace se začalo také znovu spekulovat o vlastní sérii pro anti-hrdinu známého jako Punisher.


53 0
17.1.2016

Jak bylo dnes oznámeno na Television Critics Association v Pasadeně, seriál o superhrdince Jessice Jones (Krysten Ritter) s posttraumatickou stresovou poruchou získal od streamovací služby Netflix druhou sérii. O čem přesně bude, a zda se vrátí i David Tennant v roli Kilgravea, zůstává zatím záhadou. O otevřených vrátcích seriálu pro případné pokračování si můžete nicméně přečíst v našich souhrnných postřezích k první sérii.

Původní plán Netflixu pro superhrdinské seriály byl odvyprávět jednotlivé první série čtyř hrdinů a vše uzavřít týmovkou The Defenders. Již první komiksový seriál Netflixu, Daredevil, však sklidil takový úspěch, že nás 18. března čeká jeho druhá řada. A vzhledem k odhadované sledovanosti Jessicy Jones a častému označování seriálu za nejlepší drama podzimu se není proč divit ani obnovení této série. Navíc můžeme předpokládat podobnou budoucnost i u již připravovaných seriálů Luke Cage a Iron Fist.


Kromě potvrzení druhé série pro superhrdinku Jessicu Jones se dnes začalo spekulovat i o dobrých zprávách pro Punishera. Tento anti-hrdina se objeví v druhé řadě Daredevila v podání Jona Bernthala (The Walking Dead, Mob City).

Vzhledem k nadšení vedení Netflixu z převedení postavy do seriálu a především z jejího ztvárnění právě Bernthalem navíc vyvstávají již delší dobu na povrch spekulace o tom, že se časem dočká svého vlastního seriálu i Punisher. Poprvé začaly zvěsti kolovat na podzim minulého roku, s příchodem Jessicy Jones se ale vše zamluvilo. Až nyní, dva měsíce před zveřejněním druhé série Daredevila, informoval web TV Line o tom, že vývoj zmíněné série je v raném počátku. Zatím není sice nic oficiálně potvrzeno, vzhledem k zmíněnému nadšení vedení Netflixu je nicméně tento scénář více než pravděpodobný. Například konkurenční Warner Bros. totiž díky nadšení z Batmana v Batman v Superman: Dawn of Justice udělilo Temnému rytíři vlastní film.

(Punisher se nejspíše dočká vlastního spin-offu. Foto: Netflix)

Spolupráce Netflixu s komiksovým Marvelem se začíná s každým dnem více a více rozrůstat. Zatím můžeme každý rok vidět dva seriály vznikající ve spolupráci zmíněných společností. Pokud bude úspěch komiksových sérií trvat, můžeme očekávat příchod hrdinů na Netflix v ještě častějších frekvencích.

Diskuze /9

pozitkar

Vím, že pro lidi, co nesnáší komiksy je to noční můra, ale pro mne je Marvelovka na Netflixu příjemný desetihodinový film s příběhem a detaily, co by se v kině nestihly, natočený v přiměřené výpravě tak, aby přilákal další platící diváky a přiměl Netflix točit další podobné nádhernosti. :-D

17.1.2016 | 19:59:59
deadpool

punisher ano to chci :D pani kezby dd uz vysel :D alespon ze deadpool je uz za par dni :D

#3 Blahar
17.1.2016 | 20:11:49
Blahar

#2 deadpool: No je to skoro měsíc ještě:D Letošní rok bude hrozne super, co se tyce komiksaren :D

překladatel
17.1.2016 | 20:16:36
deadpool

dc nebo marvel skouknu vsechno :D a jeste sem zvedavej na tu knihu dzungli to by taky mohlo byt super

17.1.2016 | 20:49:01
Golradir

já chci hlavně Iron Fista!

#6 Gorgan
17.1.2016 | 22:10:36
Gorgan

#5 Golradir: OMG Taky se nejvíc těším na Iron Fista. :D

17.1.2016 | 22:23:19
garvon

Super, tyhle serialy muzu. Mohli by to ale v dalsich seriich vic propojit.

#8 pozitkar
17.1.2016 | 23:17:18
pozitkar

#7 garvon: Mají to v plánu, ale diváci mají správný pocit, že kdyby to přeplácali postavama, tak by to ztratilo to kouzlo. Proto možná přidají po jedné série od každého hrdiny a týmovku až nakonec proti nějakému super padouchovi nebo možná proti všem do té doby představeným (jen hádám).

18.1.2016 | 7:50:30
Kalam

Díky bohu je pryč ta doba, kdy filmy a seriály podle komiksů byl druhořadý brak a šunt, kterému se smál i ten poslední nerd… fakt paráda, že to marvel takhle rozjel… a lidi co nemůžou překousnout, že ročně vyjde pár filmů a serošů podle komiksu mi klidně mohou oblejznout věnec…

14.2.2016 | 0:48:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Defenders

V rámci seriálového projektu The Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

  • Daredevil (10. dubna 2015) – 26 dílů
  • Jessica Jones (20. listopadu 2015) – 13 dílů
  • Luke Cage (30. září 2016) – 13 dílů
  • Iron Fist (17. března 2017) – 13 dílů
  • The Defenders (18. srpna 2017) – 8 dílů 
  • The Punisher (17. listopadu 2017) – 13 dílů

Reklama

Nejoblíbenější postavy Daredevila

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Lukea Cage

Nejoblíbenější postavy Iron Fista

Narozeniny

Hlídejte si nás