The Defenders Kdo bude nový Iron Fist? Marvel i Netflix prý mají problém

Kdo bude nový Iron Fist? Marvel i Netflix prý mají problém

Kdo bude nový Iron Fist? Marvel i Netflix prý mají problém

Velký plán Marvelu a Netflixu oživit prostřednictvím seriálů komiksový svět týmovky Defenders má údajně první velký zádrhel. Jeden z chystaných seriálu má totiž problém sehnat svého hlavního hrdinu Iron Fista.


19 3
9.7.2015

Tajemné město K’un-L’un se na Zemi objevuje jen jednou za deset let. Mladý Danny Rand se do něj vydá se svým otcem, průzkumníkem a cestovatelem. Podaří se jim ho najít, jenže Dannyho otec je zrazen svým parťákem a tak Danny musí ve městě dalších deset let vyrůstat sám. Je však podroben tvrdému tréninku a stává se z něj hrdina Iron Fist ovládající nejen bojové, ale i mystické umění.

(Hrdina Iron Fist ovládá nadpřirozené síly. Foto: Marvel)


Tak v kostce zní příběh Iron Fista, nového hrdiny, kterého chce streamovací služba Netflix oživit ve svém dalším seriálu z týmovky Defenders. Údajně s ním má ale velké problémy, jak uvádí weby ScreenRant a BMD.

Marvel a Netflix totiž prý stále neví, jak příběh Iron Fista do nového seriálu zasadit. První Daredevil totiž více než o superschopnostech pojednával hlavně o tvrdém tréninku hlavního hrdiny Matta Murdocka – ačkoliv lehce nakousl jisté „mystické“ podhoubí hlavně asijských postav (třeba madam Gao), což může na K'un-L'un odkazovat. Nejde tedy o to, že by se studia chtěla úplně zbavit nadpřirozených sil a předvést pouze „pouliční bitky“, ale spíš je otázkou, jak a kdy se mají jejich seriály k tomuto nadpřirozenému bodu dostat. (Když se navíc mluví o tom, že se v Iron Fistovi má objevit i kouzelný Doctor Strange.)

(Tajemné město K'un-L'un. Foto: Marvel)

Ani další hrdinové týmu Defenders totiž nejsou superhrdinové ve smyslu, v jakém je často známe. Jessica Jones, jejíž seriál má mít premiéru v druhé polovině roku 2015, vede detektivní kancelář a pomáhá dalším hrdinům, a Luke Cage je zase hodně silný chlapík s hroší kůží. Cage, který má také dostat vlastní seriál, se navíc objeví už po boku Jessicy Jones.

Tady se ale dostáváme k dalšímu problému. Už víme, kdo si zahraje Jessicu Jones i Lukea Cage. Ale o herci Iron Fista zatím není rozhodnuto. Jeho příběh by se měl přitom prolínat i s tím Cageovým a proto je velmi pravděpodobné, že se objeví i v „jeho“ seriálu, který má po Jessice Jones následovat. Cageův seriál se navíc už píše, zatímco Iron Fist je stále pouze „v přípravě“.

Zajímavé taky je, že Netflix letos v březnu přehodil pořadí svých seriálů. Z původně plánovaného schématu Daredevil – Jessica Jones – Iron Fist – Luke Cage – The Defenders sešlo a Luke Cage předeběhl Iron Fista. I to může potvrzovat, že je pro ně tento seriál těžkým oříškem k rozlousknutí.

Uvidíme, jak se bude situace okolo netflixovsko-marvelovských seriálů vyvíjet dál. Jedním si ale snad můžeme být skoro stoprocentně jistí: studia se v tomhle boji určitě nevzdají.

Diskuze /8

tom99

Opravdu nestrčí Netflix druhou řadu Daredevila před Cagea, když ten se ještě nenatáčí a Daredevil už ano? :-)

#3 TheDarkKnight
webmaster
9.7.2015 | 10:21:43
téčko171

Jsem hodně zvědavý, jak si Marvel poradí právě s tím uvedením mystických nadpřirozených srandiček do převážně realistického syrového prostředí. Jak to dopadlo s Arrowem jsme všichni viděli…

#7 pozitkar
webmaster
9.7.2015 | 10:55:39
TheDarkKnight

#1 tom99: Tak ono jde o to, že se v článku píše o pořadí premiér jednotlivých seriálů, že jo, druhá série je už nadstavba, která nijak zvlášť uvedení dalších seriálů neovlivní. Navíc datum premiéry druhý řady zatím není daný, takže i kdyby chtěl bejt člověk hnidopich, tak v článku je to zkrátka správně.

#5 tom99
9.7.2015 | 10:58:02
Lenka.Vílka

Nejdřív mě šokovalo, že druhá sérka DD bude ještě před zbytkem bandy (nebylo to takhle prezentováno? Nebo jsem se někde cestou ztratila? Každý bude mít zvlášť svůj mejdan, potom přijde na řadu jedna velká společná kalba, po který se uvidí, jak to bude dál) a teď tohle?! Čím větší plán, tím rychleji se to sesype (snad se to v tomhle případě nebude sypat ještě dál). Tak doufám, že už nic dalšího nebude…

9.7.2015 | 11:01:10
tom99

#3 TheDarkKnight: Ne, nemyslel jsem to tak, že bych nějak zpochybňoval článek, nebo bezdůvodně prudil. Myslel jsem to tak, zda nakonec Netflix skutečně nešoupne druhou řadu Daredevila před Cagea, když už se natáčí, navíc jsem četl, že Netflix chce uvádět dva seriály ročně, tak by to bylo celkem i logický…

#6 TheDarkKnight
webmaster
9.7.2015 | 11:09:18
TheDarkKnight

#5 tom99: No, on by měl bejt DD nejspíš podobně jako tenhle rok, tzn. na jaře. A jelikož podzim má zabranej už Jessica a Cage, jak píšeš, se ještě nenatáčí, tak je to víc než pravděpodobný.

9.7.2015 | 11:43:34
pozitkar

#2 téčko171: A já myslel, že Arrow a jiné DC nesmysly leží v žaludku jenom mně :-D

9.7.2015 | 14:00:44
BackPa

Když už ty nadpřirozené schopnosti, tak z nich udělat Inhumans :D

9.7.2015 | 14:29:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Defenders

V rámci seriálového projektu The Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

  • Daredevil (10. dubna 2015) – 26 dílů
  • Jessica Jones (20. listopadu 2015) – 13 dílů
  • Luke Cage (30. září 2016) – 13 dílů
  • Iron Fist (17. března 2017) – 13 dílů
  • The Defenders (18. srpna 2017) – 8 dílů 
  • The Punisher (17. listopadu 2017) – 13 dílů

Reklama

Nejoblíbenější postavy Daredevila

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Lukea Cage

Nejoblíbenější postavy Iron Fista

Narozeniny

Hlídejte si nás