The Defenders Kevin Feige slibuje, že MCU seriály na Disney+ budou velmi propletené s filmy

Kevin Feige slibuje, že MCU seriály na Disney+ budou velmi propletené s filmy

Kevin Feige slibuje, že MCU seriály na Disney+ budou velmi propletené s filmy

Se vznikem nové streamovací služby zřejmě přijde i doba, kdy se filmy a seriály ze světa MCU konečně začnou více propojovat. Potvrdil to samotný šéf filmové části MCU.

28 1
28.2.2019

Tato novinka se sice Defenderů (prozatím) nijak moc netýká, ale pokud Disney+ skutečně obnoví všechny zrušené Defendery, tak se sluší ji alespoň zmínit. Nová streamovací služba Disney+ se brzy stane domovem pro velké množství filmů a seriálů. Mezi nimi budou i seriály a filmy z komiksového světa MCU. A vzhledem k tomu, že se nyní bude vše konečně nacházet na jedné platformě, nebude Disney ani Marvelu bránit nic v propojování seriálů a filmů ze světa MCU.

„Tyto všechny projekty budou vytvářet Marvel Studios. Vše bude propletené, a to buď se současným MCU světem, nebo s tím minulým a budoucím,“ řekl Kevin Feige, šéf filmové větve MCU, na otázku, jak moc budou nyní seriály a filmy ze světa MCU propojovány.


(Třeba se tito hrdinové někdy spojí. Foto: Marvel, Netflix)

Fanoušci musí být tímto rozhodnutím určitě nadšeni. Je to rozhodně logická volba a dalo se to očekávat. Vzhledem k tomu, jaké seriály brzy na Disney+ vzniknou, by to jinak ani nešlo. Řeč je pochopitelně o ohlášených seriálech, které se budou například věnovat Lokimu, Visionovi, Scarlet Witch. Falconovi či Winter Soldierovi.

Díky tomu by se však s filmy a ostatními seriály konečně mohly propojit i všechny seriály Defenderů. Otázkou však pochopitelně je, zda Disney+ bude pokračovat v těchto zrušených projektech, nebo zda přijde s nějakými novými, kvůli kterým už Defenderové nebudou pokračovat.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /8

johnsmith182

Podle mě spíš udělají Daredevil film s jiným hercem v hlavní roli, který bude součást MCU. Ty současné herce by použili jen pokud by udělali Defenders movie.

#7 spajdo
28.2.2019 | 17:57:37
barahir

Podle mě budou Defenders maximálně na Hulu, jelikož nejsou nijak propojeni s MCU a v téhle fázi by bylo těžké je tam naroubovat.

#4 Railbot
redaktor
28.2.2019 | 18:23:47
Fifipek

Co jsem četl, tak asi tři roky nemůže Marvel používat postavy/seriály, které byly na Netflixu a herce určitě na rozdíl od DCU měnit nebude…S ohledem na další fázi, do které se MCU posune to spíše budou nové postavy, které doposud představeny nebyly. Navíc by se měly jet současně dvě linie, jedna na zemi a jedna ve vesmíru a tomu také asi budou odpovídat nové seriály…

28.2.2019 | 19:13:57
Railbot

#2 barahir: jsou propojeni s MCU, vždyť je tam na MCU celá řada narážek.

#5 Ratemus
28.2.2019 | 21:25:50
Ratemus

#4 Railbot: ale navzájem se neovlivnují, tohle má být propojení takové, že např lusknutí bude mít na seriál vliv…nebo jsi snad v Netflixovských seriálech zaznamenal následky lusknutí? následky sokovijské smlouvy? stvoření Ultrona? vzestup Hydry? něco málo je pouze v Agentech

#6 6000r
1.3.2019 | 23:23:31
6000r

#5 Ratemus: Netflix serialy se odehrávají dějově před lusknutim

5.3.2019 | 19:32:21
spajdo

#1 johnsmith182: podľa mňa nie. Charlie Cox je na tú rolu ako stvorený. Fantasticky vierohodne hrá toho slepého chlapca a neverím, že by to niekto dal lepšie. Ak by ho chceli dať do filmov, tak si myslím, že na 90% obsadia jeho. Aj vďaka nemu má DD taký úspech.

7.3.2019 | 8:57:53
DC Expert

Ale škoda to Kingpina že ho nedali. Ten podle mě bude ve spidermanovi 2 na PS4.

28.3.2019 | 11:44:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás