The Defenders Kilgrave se nakonec neobjeví v poslední řadě Jessicy Jones

Kilgrave se nakonec neobjeví v poslední řadě Jessicy Jones

Kilgrave se nakonec neobjeví v poslední řadě Jessicy Jones

Ještě nedávno existovala šance, že se v samotném závěru seriálu Jessica Jones objeví padouch Kilgrave. Nedávno však byla tato možnost vyvrácena.

5 27
13.3.2019

Brzy po ukončení seriálu Jessica Jones tvůrkyně Melissa Rosenberg naznačila, že druhá řada nemusí být poslední sérií, ve které se objeví Kilgrave. Tato možnost však byla před pár dny vyvrácena samotným hercem Davidem Tennantem.

Nikdo tedy netuší, na co oním naznačování tvůrkyně narážela. Tennant se zároveň vyjádřil i ke konci samotného seriálu: „Nenahlížím na to jako na ukončení, ale na to, že to tu mohlo vůbec tak dlouho být. Tento příběh si určitě zasloužil tři série. Ukončení tedy neřeším, spíše řeším to, že tu budeme mít tři série, na které budeme i nadále vzpomínat.“


(Kdo bude nyní trápit Jessicu? Foto: Netflix)

Tennanta se tedy už nedočkáme v seriálu Jessica Jones, ale rozhodně si ho užijeme v dalších projektech. Letos se ho dočkáme například v seriálu Good Omens, ve kterém si zahraje jednu z hlavních rolí. Pokud tedy hledáte nový seriál, ve kterém účinkuje, tak si do Bedny rozhodně přidejte tento projekt.

Mrzí vás, že se už nedočkáme Kilgravea?

Zdroj článku: EW

Diskuze /4

Chilka98

Velká škoda, Tennant jako Kilgrave byl boží, ale snad bude třetí série i tak dobrá.

13.3.2019 | 14:53:57
MARTASLJ19

Popravde nasilu ho tam tlačiť netreba. Výborne ho využili v 2.sérií, ale som rád, že ho nasilu netlačia.

14.3.2019 | 8:40:49
pikaia

Jj David Tennant jako Kilgrave super. Škoda, že už nebude, ale jeho příběh byl ukončený. Než ho tam cpát na sílu, tak lepší takhle. Na Good Omens se těším.

14.3.2019 | 10:36:49
JimNorton

David Tennant je pro mne „PAN HEREC“, což nejlépe předvedl jakožto Doctor Who. Díly tohoto seriálu byly nejlepší sním v roli doktora.

15.3.2019 | 0:12:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás