Zdroj: Netflix
Každý z komiksových seriálů na Netflixu má svou vlastní úvodní znělku. Která se vám líbí nejvíce?
Zdroj: Netflix
1 sezóna | Netflix | 55 minut

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce.
Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2017 | Ukončeno
1 sezóna
| Netflix
| 55 minut
Disney Plus
Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.
Obsazení:Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)
(více)
Diskuze /32
Xavik admin
U mě je to to 1. Jessica Jones, 2. Luke Cage, 3. Iron Fist, 4. Daredevil. Paradoxně mě seriály baví přesně v opačném pořadí. :D
happy-strawberry
Všechny znělky po pilotu přeskakuji, ale daredevila jsem nikdy nepodrazila. :D
Ratemus
no nejlepší je pro mě Daredevil, má to prostě zajímavou barvu a nějaký nápad, hudbu v Jessice si nepamatuju, to asi o něčem svědčí, v Lukovi to byl nějaký ten hip hap hop pokud se nepletu a to je pro mě žumpa no a Iron Fist celkem dobrej, to jsem si i někdy poslechl celé, nehledě na to že jsem si užil titulní kung fu kterého bylo více než v celém seriálu
#5 Kafka TamuraRatemus
tak jse msi to poslechl ještě jednou jak tu máte, a nejlepší je pro mě DD, potom JJ, IF, a LC
Kafka Tamura
#3 Ratemus: Pro tebe je asi hiphop všechno, co souvisí s černochama, že?
#7 RatemusThereSSa7
Aktuálně Iron Fist… :D Ještě jsem se z něj nevzpamatovala..:D a pak hned Daredevil…:D :)
Ratemus
#5 Kafka Tamura: to ne, není mi 15 abych měl takový názor, jen je to 90% hudby toho seriálu pokud neberu zpěv v tom Kokotmouthovo klubu a teda i ta uvodní znělka kterou jsem si spletl.....
#13 Kafka Tamuraked
1. Daredevil 2. Luke Cage 3. JJ 4. Iron Fist
scottt1
Nevedel som sa rozhodnut medzi JJ a DD, tak som si vybral JJ.
K€ryi
Neviem sa rozhodnúť medzi IF a JJ, ale aj ostatné sú skvelé.
téčko171 webmaster
Daredevil, Jessica Jones a Luke Cage nastejno (ale vybral jsem Jessicu) a v těsném závěsu Iron Fist.
Lyra
ktera je nejlepsi nemuzu rict, ale vim ktera je nejhorsi: luke cage
Kafka Tamura
Jednodušší by bylo volit nejhorší (i když i ta nejhorší je povedená), a tou je IF, u které ppostrádám výraznější hudbu, která těm ostatním dodávala tu osobitou atmosféru.
Ty ostaní tak nastejno… ale když už bych si musel zvolit, tak asi nejvíc bavila znělka u Luke Cage, paradoxně u nejhorší série.
#7 Ratemus: No já si právě říkal, když je řeč o znělkách.
geroge kalous
DD znelka mi vzdy pripomela uvodni znelku Trackmanie
KollbY
1.DD 2.IF 3.JJ 4.LC přesně i oblíbenost !!! :D
#18 DinellMerlin18
Kdybych to měl seřadit tak nejlepší 1. Daredevil 2. Iron Fist 3.Luke Cage 4. Jessica Jones
Jay'scob
Iron Fist
Dinell
#15 KollbY: Sice oblíbenost seriálů se mi shoduje jen s prvními dvěma, jelikož JJ a LC jsem ještě neviděla, ale co se znělek týče openingů, tak pod tenhle žebříček se podepíšu! :D
p3dro
Tak za mě je to takhle: 1. Daredevil, 2. Iron Fist, 3. JJ, a na krásném posledním místě Luke
Dragon94
1. Jessica 2. Daredevil 3. Luke Cage 4. Iron fist
Blom
Intra přeskakuji jenom když mi přijdou hodně nudný a zdlouhavý, jinak obecně je mám rád, protože to hezky navozuje atmosféru seriálu. Obecně u Defendrovských sérií je přeskakuji skoro vždycky (je to taky z části protože si většinou dávám víc dílů po sobě vzhledem k tomu jak mě to baví a protože to Netflix vypouští najednou), nějak mě to uplně nebere, jsou takový nemastný neslaný, u JJ jsem přeskakoval nejméně často, takže tak. :)
#31 Kafka TamuraDom50525
1. Daredevil 2. Jessica Jones 3. Luke Cage 4. Iron Fist (hudba u Iron Fista mi připadá nevýrazná)
Kubc6a webmaster
Jessica má naprosto geniální zpracování!
martanius
Erzik redaktor
Stejně jako se mi nejvíc líbí seriál tak i znělka – Daredevil. Jessica ji má od druhé poloviny fakt výbornou, ten nástup hudby a gradace jsou skvělé.
piinkpet
1. Daredevil 2. Iron Fist 3. Jessica Jones 4. Luke Cage
miravlak
Jessice Jones,Luke Cage,Daredevil,Iron Fist
terrencewhite
Tak u mě vede Daredevil a v těsném závěsu je to Iron Fist. Ten zbytek není můj šálek čaje.
matt44
u mna vyhrava daredevil, potom jessica hlavne druha polovica zvucky, luke cage a iron fist. a asi presne v takom poradi su u mna i serialy :) treba anketu zopakovat potom ako vyjdu defender a punisher :)
Horluck
Jednoznačně Daredevil – jediná znělka, kterou jsem nikdy nepřeskakoval, zbytek je takový moc nudný a nezajímavý ;) i když třeba graficky to je hezký, ale to mi stačí, abych se na to podíval jen jednou :)
Kafka Tamura
#21 Blom: Zajímavé, já bych naopak řekl, že oproti ostatním seriálům jsou tyto defendeovské znělky originální, mastné a slané. :)
Drticool
Já se na každou znělku kouknul u prvního dílu a pak jsem to automaticky přeskakoval, protože je to moc dlouhý a nudný. Takže odpovídám ani jedna. Bohužel tato možnost, stejně jako ve spoustě jiných anket, chybí.