The Defenders Které postavy kralují statistikám seriálů ze světa Defenderů?

Které postavy kralují statistikám seriálů ze světa Defenderů?

Které postavy kralují statistikám seriálů ze světa Defenderů?

Vesmír Defenderů nám představil velké množství postav, které se vyskytovaly hned v několika různých seriálech. Pojďme se podívat na zoubek statistikám, které se týkají právě těchto postav.

12 1
12.8.2019

O kolika postavách je řeč?

Seriálový svět Defenderů se skládal z celkem šesti seriálů, a to konkrétně z The Defenders, Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher. Každý z těchto seriálů měl své hlavní a vedlejší postavy, přičemž tyto postavy se často objevovaly v dalších projektech. Díky tomu vznikaly menší crossovery, které nás tuze bavily.

Do následujících statistik jsou zahrnuty pouze ty postavy, které máme uvedeny v naší databázi. Tu jsme pravidelně a poctivě doplňovali, a proto se nám tu nakupila slušná suma postav, které v seriálu sehrály nějakou důležitou roli. Celkově se tedy v těchto všech seriálech objevilo 165 postav.


(Nejméně nových postav nám představila osmidílná minisérie The Defenders.)

Kdo se objevil v nejvíce dílech?

Celkově bylo odvysíláno 161 epizod Defenderů (to je dohromady 13 sérií), přičemž postava, která se objevila v nejvíce dílech, má na svém kontě celých 48 epizod. Překvapí vás však, že tohoto čísla nedosáhla žádná postava, o které vznikl nějaký seriál, 48 epizod si totiž vysloužila Karen Page, jež tak všem kraluje. Až za ní se se 47 díly ocitli Matt Murdock a Jessica Jones. Toto pořadí je ovlivněno faktem, že se seriály Daredevil a Jessica Jones dočkaly nejvíce řad, a proto jejich hlavní postavy mohly vyniknout. Zbytek postav s nejvíce díly na svém kontě jsme vám shrnuli v následující tabulce.

Pořadí Jméno postavy Počet epizod
1. Karen Page 48
2. Jessica Jones 47
3. Matt Murdock 47
4. Foggy Nelson 45
5. Trish Walker 43
6. Luke Cage 42
7. Jeri Hogarth 39
8. Malcolm Ducasse 39
9. Frank Castle 38
10. Misty Knight 37

(Karen je skutečnou královnou postav.)

Kdo se objevil v nejvíce sériích?

V této kategorii si ukážeme, kdo se nejčastěji objevoval v různých sériích. Hlavní hrdinové jako Daredevil, Jessica Jones a ostatní moc nenavštěvovali seriály jiných hrdinů, ale je tu několik menších postav, které se sem tam někde objevily. Mezi nimi jasně kraluje Turk Barrett, který má na svém kontě 9 sérií z celkem 13 možných. Turk je zároveň jedinou postavou, která se objevila v úplně všech šesti seriálech Defenderů. I u této kategorie jsme ty nejlepší shrnuli do přehledné tabulky.

Pořadí Jméno postavy Počet sérií
1. Turk Barrett 9
2. Claire Temple 7
3. Brett Mahoney 6
4. Jeri Hogarth 6
5. Karen Page 6
6. Luke Cage 5
7. Thembi Wallace 5
8. Trish Walker 5

(Muž, který zažil nejvíce crossoverů.)

Kolika hlavních a vedlejších postav jsme se dočkali? 

Postavy seriálů ze světa Defenderů by se daly rozdělit na tři kategorie. V kategorii ústředních, do které patří postavy, o kterých seriály byly, je celkem 5 postav, v kategorii hlavních bychom pak měli 54 postav a v kategorii vedlejších je pak celkem 106 postav. Pokud bychom se měli zaměřit na jednotlivé seriály, tak nejvíce postav se nám představilo v Jessice Jones, kde se objevilo celkem 48 různých postav.

(Seznámili jsme se se spoustou postav.)

A co herci?

K hercům se nám toho moc nepodařilo vymyslet. V seriálech ze světa Defenderů se například objevili celkem čtyři herci s příjmením „Jones“, a to konkrétně Finn Jones, Ron Cephas Jones, Thomas Q. Jones a Joe Jones. Téměř podobně bylo frekventované příjmení „Johnson“. Na těchto seriálech se podíleli celkem tři, a to konkrétně Royce Johnson, Danny Johnson a Christine Toy Johnson.

(Defenderové měli jediného Charlieho.)

Překvapily vás některé statistiky? Napadá vás ještě nějaká další statistika ohledně postav, kterou jsme do článku nezahrnuli?

Foto: Netflix

Diskuze /1

Iggy_69

Vtipné je, že Danny Rand má vlastní seriál a nedostal se v počtech dílů ani do top 10… xD

12.8.2019 | 19:01:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás