The Defenders O čem měla být třetí řada Iron Fista? Herec Finn Jones to prozradil

O čem měla být třetí řada Iron Fista? Herec Finn Jones to prozradil

O čem měla být třetí řada Iron Fista? Herec Finn Jones to prozradil

Budoucnost MCU seriálů, které vytvořil Netflix, je sice stále nejasná, nicméně je pravděpodobné, že se žádného pokračování už asi nedočkáme. Nedávno však bylo odhaleno, čeho jsme se mohli dočkat v Iron Fistovi.

13 1
17.2.2021

Iron Fist patří mezi MCU seriály, které vznikly na Netflixu v rámci ambiciózního projektu The Defenders. Netflix však všechny své MCU seriály zrušil, a to nejpravděpodobněji kvůli společnosti Disney, která si nepřála, aby se seriály, na které vlastní práva, vysílaly někde jinde než na Disney+.

Těžko říct, čeho bychom se dočkali v dalších řadách, pokud by se seriály dočkaly pokračování, nicméně herec Finn Jones, představitel Dannyho Randa, naznačil, co bychom sledovali, kdyby vznikla třetí série Iron Fista. Jeho slova zní skutečně slibně.


(Tohoto tria bychom se v pokračování určitě dočkali. Foto: Netflix)

„Pokračování se mělo zaměřit na Dannyho plnohodnotné převzetí role Iron Fista, jeho zrod tak měl být plně dokončen. Měl si udělat pořádek v tomhle i ve své hlavě. Danny a Ward měli hodně cestovat v zahraničí, během čehož by se utužil jejich téměř bratrský vztah. Druhá linka by sledovala Colleen v New Yorku, která by bojovala se svými nově nabytými schopnostmi a se svou novou identitou. V jednu chvíli by se oba potkali a pravděpodobně by utvořili šíleně silnou superhrdinskou dvojku,“ řekl Dannyho představitel k příběhu třetí řady.

Prozatím je sice nejasné, zda se někdy dočkáme pokračování, ale každý může snít, ne? Zaujala vás hercova slova? Dali byste šanci pokračování?

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /13

tominotomino

Je to velká škoda, zní to moc slibně. IF se mi hodně líbil. Vím, že spoustu lidí k němu měla výtky, ale IF a Daredevil mě bavili nejvíc.

#6 OliviaBenson.
webmaster
17.2.2021 | 10:29:25
stranghels23

udalosti infinity war a endgame asi zohledneny nebudou myslim

17.2.2021 | 12:48:56
stranghels23

kdyby byli by bylo supr

17.2.2021 | 12:49:06
Ratemus

Všichni kromě Jonese se vrátí, Feigem se nelíbil Jones jako Iron Fist a v mcu bude zcela nový, měl by být v sérii Shang chi, nejspíš ve dvojce. Jinak Colter, Ritter, Cox a Berthal se vrací už čistě pod mcu. Mimochodem na Disney + se chystá už teď tymovka Cage a Fista… O nic nepřijdeme

17.2.2021 | 13:15:03
OliviaBenson.

#1 tominotomino: naprostý souhlas (y)

17.2.2021 | 13:44:44
Xavik

#5 Ratemus: To jsou zatím spekulace, ale koukám, že ty je bereš jako jasnou věc. :)

admin
17.2.2021 | 14:07:38
Ratemus

Spekulace to nejsou, jsou to zákulisní drby od spolehlivého insidera, jehož i formace byly vždy z 90% pravdivé… Už v březnu loni informoval o Maguirovi a Garfieldovi v SM 3, o Deadpoolovi a jeho R ratingu, o návratu Coxe, o multiverzum který otevře Flash, o návratu Keatona, o připravované Secret invasion atd, mohl bych pokračovat… Takže tak, taky informaval o věcech které se ve Wandavision objevily a ještě objeví… Názor si udělej sám

#9 Xavik
17.2.2021 | 14:46:12
Xavik

#8 Ratemus: Jo, mám takovej, že si počkám na oficiálnější info. Nechci psát o každém drbu, který je na netu k nalezení.

admin
17.2.2021 | 17:15:59
Ratemus

Xavik v pořádku, tvoje věc

17.2.2021 | 19:26:55
percival2

První řada Iron Fista byla strašná, ale od půlky druhé řady to mělo fakt šťávu. Škoda ukončení.

17.2.2021 | 21:30:40
Spiker

Ratemus : tyhle drby mě baví a rád si o nich čtu, ale přijde mi nelogické přivézt všechny členy Defenders až na jednoho, který bude mít jiného představitele. Mně by stačila čtvrtá řada DD s Punisherem. A pak třeba ještě ty dvě další avizované.

18.2.2021 | 0:38:45
Ratemus

No jo. Feige prostě řekl že bude vracet ty postavy se stejnými herci, kteří se mu prostě líbili a Jones se mu nelíbil, navíc pro něj má vymyšlený nový origin. Ty postavy se vrátí ale nebudou to ty které známe, jen stejní herci… Divný to není, Feige řekl že Iron Fista chce někoho kdo se taky umí bojove hýbat, mně to třeba vůbec nevadí

18.2.2021 | 5:51:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás