The Defenders Postřehy z prvního traileru na The Defenders

Postřehy z prvního traileru na The Defenders

Postřehy z prvního traileru na The Defenders

Netflix vypustil poměrně brzy první upoutávku ke svému novému seriálu, ale nic to nemění na tom, že se jednalo o skutečně nadupaný trailer. Pojďme se společně podívat na to, co nám upoutávka prozradila.


22 1
9.5.2017

Možná smrt známé postavy

Hned úvodních pár vteřin ukazuje to, na co jsme čekali – komiksové seriály Netflixu se propojují. V jedné scéně tak můžeme vidět Matta Murdocka, Jessicu Jones a Misty Knight, tedy postavy ze tří různých seriálů.

Jessica se svými činy dostane do konfliktu s newyorskou policií, které se podaří ji zatknout. Misty vytýká Jessice mimo jiné i to, že kvůli ní zemřel nějaký muž, kterému se Jessica snažila pomoci. Není jasné, kdo kvůli Jessice zemřel, ale vzhledem k tomu, že mezi složkami, které Misty předhazovala Jessice, byla i složka se jménem Malcolma Ducasse, tak se může jednat o něj. Toho jsme v upoutávce neměli šanci ani vidět.


Luke zpátky na svobodě

Velkým otazníkem před startem The Defenders je právě Lukeovo zatčení. Pokud si dobře pamatujete události z konce první série Luke Cage, tak víte, že Lukea zavřeli zpátky do vězení. Luke by neměl problém se dostat ven, protože jeho superschopnosti mu to dovolují, ale on se tak nechová, a proto ho odtamtud někdo musí dostat. Že by nějaký šikovný právník, někdo jako Foggy Nelson či Jeri Hogarth?

Tak i tak se Luke vrátí zpátky do ulic New Yorku. Nejenom, že se následně setká s dalšími třemi hrdiny, ale zároveň se i konečně vyspí s Claire Temple, k čemuž se v seriálu Luke Cage nakonec nedostali.

Superodolnost, nebo svítící pěst?

Všem se líbí, když se hrdinové spojí a bojují bok po boku. Ještě větším lákadlem je však to, když se hrdinové k sobě otočí zády a bojují spolu. Právě toho jsme se například dostali ve filmu Captain America: Občanská válka. Na začátku The Defenders se dočkáme něčeho podobného. Takže co je silnější? Lukeova odolnost, nebo Dannyho Železná pěst? Podle traileru je to pěst.

Elektra na straně zla?

Je pravděpodobné, že Elektra bude po svém oživení na straně Ruky. Napovídá tomu především to, že v traileru jde jasně vidět, jak bojuje s Daredevilem. Je však s podivem, že když ústřední čtveřice bojuje v budově se svými nepřáteli, tak Elektra stojí za našimi hrdiny a nejeví náznak toho, že by je chtěla napadnout.

Odhalení hlavního padoucha

Herečka Sigourney Weaver si v The Defenders zahraje Alexandru, která bude čelit superhrdinské čtveřici. Vzhledem k tomu, že její postava nemá žádnou komiksovou předlohu, není jasné, proč bude pro naše hrdiny takovou hrozbou. Díky traileru je však nadmíru pravděpodobné, že právě Alexandera Bont stojí v čele Ruky.

Neznámá síla

Největší odhalení traileru je neznámá síla, o které zatím nikde nepadla řeč. V upoutávce se objevilo pár záběrů, ve kterých se tato neznámá a nadpřirozená síla prohání New Yorkem. Kromě toho jí čelila i ústřední čtveřice, která od ní evidentně dostávala nakládačku. Nikdo neví, o jakou věc se jedná či kdo ji ovládá, ale určitě našim hrdinům velmi zatopí.

Foto: Netflix

Diskuze /14

Ratemus

Alexandra jistě nebude v čele Handu, to jsou v komiksu jiné postavy, ona bude jen možná šéf nějaké větve Handu jako byl RedSkull v Hydře.....je dost možné že Alexandra na Defenders poslala z jedné strany a z druhé si pro ně v klidu jde Elektra…bude fakt trapný pokud se k nim nakonec přidá to by bylo klišé jako prase a myslim že by se to opakovalo ne?

9.5.2017 | 20:20:05
Blackhand47XD

Alexandra má mít příjmení Reid, nikoliv Bont. :)

#4 Xavik
webmaster
9.5.2017 | 21:26:27
Baltik

Electra se chová jako nafoukaná nána. Nechci jí mít za kladnou.

9.5.2017 | 21:42:20
Xavik

#2 Blackhand47XD: Jo, pravda. :)

admin
9.5.2017 | 23:34:09
Mark C Jay

Pro mě bude největším zklamáním pokud si Daredevil nenavlíkne za celou sérii svůj kostým a bude se tam mlátit jen v právnickym kvádru s šátkem přes hlavu..:-(

#6 Debustrol #9 Horyo
10.5.2017 | 6:46:33
Debustrol

#5 Mark C Jay: Tak to asi zklamanej nebudeš, protože v jednom článku bylo psáno, že představitele DD štve, že za něj mohli při natáčení zaskakovat kaskadéři, kvůli použitému kostýmu, ale ostatní členové Defenders si museli vše odkroutit sami.

#11 Kalam
10.5.2017 | 8:42:15
WolverineCzE

Mnělo by to navazovat na konec Iron-Fist tak by tam mněla být Madam Gao a ten „ten co mněl být Iron-Fist“

#8 madhitman
10.5.2017 | 14:35:10
madhitman

#7 WolverineCzE: To si pravděpodobně nechají do 2. série IF.

10.5.2017 | 16:31:59
Horyo

#5 Mark C Jay: Navlíkne neboj :D viděl jsem to na fotkách z natáčení :D

10.5.2017 | 19:29:53
azoxid

Neznámá síla silně připomíná, tu, se kterou Gao odhodila DD v jeho první sérii a i IF v tom duelovém dílu (6). Docela se na to těším. Podle všeho to bude totální mashup mlácení a jízlivejch gagů.

11.5.2017 | 20:19:59
Kalam

#6 Debustrol: museli? Však kdyby chtěl, tak může ty kousky dělat sám… spousta herců kaskadéry vůbec nepoužívá a prostě se pár měsíců před natáčením nějaký ty chvaty naučí… ale tak je pravda že JJ a LC tam žádný kung fu nedělaj a jen mávaj rukama jak v hospodě a IF měl ty komba zase slabší…

#13 Debustrol
12.5.2017 | 15:17:28
Mark C Jay

tak to je dobře,že bude mít Daredevil kostým,už se fakt těšim,jediný na koho se netěšim je Claire a ty její otravný chytrý šprťácký kecy,do všeho se vrtá,furt někoho poučuje,furt vo něčem přesvědčuje..jak se má kdo chovat a co má dělat a přitom jediná umí kulový a chtěla by medaili!:-)Kája Mařík hadr..

#14 spajdo
14.5.2017 | 12:03:23
Debustrol

#11 Kalam: Je mi fuk jestli museli nebo nemuseli, jen píšu co bylo psáno jinde.

15.5.2017 | 12:19:05
spajdo

#12 Mark C Jay: Nechcem ťa sklamať, ale o tom komixy sú… oni nie sú o mlátení a superschopnostiach… ale o povahe a schopnosti superhrdinu rozhodnúť sa správne v každej situácii, o tom obetovať seba atď atď… toto sú komixy… ostatné sú cirkusové kúsky…

17.5.2017 | 12:32:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Defenders

V rámci seriálového projektu The Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

  • Daredevil (10. dubna 2015) – 26 dílů
  • Jessica Jones (20. listopadu 2015) – 13 dílů
  • Luke Cage (30. září 2016) – 13 dílů
  • Iron Fist (17. března 2017) – 13 dílů
  • The Defenders (18. srpna 2017) – 8 dílů 
  • The Punisher (listopad 2017) – 13 dílů

Reklama

Nejoblíbenější postavy Daredevila

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Lukea Cage

Nejoblíbenější postavy Iron Fista

Narozeniny

Hlídejte si nás