The Defenders Přečtěte si, kterých významných odkazů jsme se dočkali v poslední řadě Jessicy Jones

Přečtěte si, kterých významných odkazů jsme se dočkali v poslední řadě Jessicy Jones

Přečtěte si, kterých významných odkazů jsme se dočkali v poslední řadě Jessicy Jones

Třetí série Jessicy Jones působila tak nějak samostatně a odděleně od ostatních seriálů MCU. I přesto jsme se však dočkali několika odkazů.

9 0
25.7.2019

Komiksový kostým Hellcat

Snad jediného pořádného odkazu na komiksy jsme se dočkali už ve druhé epizodě AKA You're Welcome, která se soustředila na Trish. Ta si tu v jedné scéně zkoušela kostýmy, které by nosila během bojování se zločinem. Jedním z těchto kostýmů byl i žlutý s černou škraboškou. Trish řekla, že tento nebude určitě nosit, přičemž právě takový Trish nosí v komiksech.

Captain America

Když v prvním díle AKA The Perfect Burger Jessica pracovala pro jednu ženu, které dovezla dceru, tak se právě této mladé dívce nelíbilo, jak se k ní Jessica chovala. K tomu dodala to, že Captain America, slavný MCU hrdina, by něco takového nikdy neudělal.


Iron Fist

Když Jeri začala přicházet o své klienty, tak přišla i o celou společnost Rand Enterprises. Když se Jeri divila tomu, jak k tomu mohlo dojít, protože Danny by s tím určitě nesouhlasil, tak jí bylo řečeno, že Danny je zrovna na nějaké dovolené, kvůli čemuž do rozhodnutí Randu nemohl zasáhnout. Tím třetí řada jasně odkázala na poslední epizodu druhé řady Iron Fista, ve které odjeli Danny Rand a Ward Meachum pryč ze země.

Luke Cage

Na seriál Luke Cage jsme se nedočkali žádných odkazů, ale to nám bylo vynahrazeno tím, že se samotný Luke vrátil do jedné epizody Jessicy Jones. Zde jen promluvil do duše Jessicy a ujistil ji, aby udělala správnou věc. Během toho moc nemluvil o svém novém povolání, místo toho jen řekl, že jeho bratr Willis Stryker sedí v Raftu, vězení pro lidi se schopnostmi.

Hlas na konci seriálu

V posledních pár minutách seriálu se Jessica rozhodla odcestovat do Mexika, nicméně si to nakonec rozmyslela kvůli hlasu, který uslyšela ve své hlavě. Tento hlas patřil Kevinu Thompsonovi, tedy Kilgraveovi, hlavnímu padouchovi první série. Působivé bylo to, v jakém duchu se celá scéna nesla. Už během příchodu na nádraží jsme mohli všude v okolí vidět fialovou barvu na různých věcech. Ta se nakonec zintenzivnila ve chvíli, kdy Jessica uslyšela Kilgraveův hlas.

Všimli jste si nějakých dalších odkazů? Pokud ano, podělte se s námi o ně v diskuzi pod článkem.

Foto: Netflix, Marvel

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás