The Defenders Přečtěte si první názory na seriál The Defenders

Přečtěte si první názory na seriál The Defenders

Přečtěte si první názory na seriál The Defenders

Kritici již viděli první čtyři díly nadcházející novinky The Defenders, a proto napsali své krátké recenze, ve kterých seriál chválí i kritizují. Přečtěte si jejich názory.


20 0
29.7.2017

Collider

Na začátku toho není dost a dlouho jim trvá, než se spojí do jednoho týmu. Pokud jste si mysleli, že Defenders budou vyvrcholením ostatních seriálů této tematiky na Netflixu, tak si to rozmyslete. Zatím to působí jako předehra, a proto si říkáte, zda se k tomu hlavnímu vůbec dostaneme.

411Mania

Defenders mají slibný start. Návrat těchto skvělých postav je fantastický, ale jejich první setkání a konverzace je ještě lepší. Alexandra, kterou hraje Sigourney Weaver, je zahalena tajemstvím a vypadá jako zatím nejzajímavější postava. Jedná se sice o pomalejší start, ale jakmile se Iron Fist poprvé setká s Lukem Cagem, tak začne pravá jízda.


Empire Magazine

Už jenom to, že se tyto čtyři silné charaktery konečně setkají, stojí za to se na to podívat. Je to dlouho očekávaný crossoverový seriál, ve kterém se tyto poutavé charaktery střetnou, ale selhává to v tom, že minimálně první půlka by měla mít lepší příběh.

NewsRains

Ze začátku je to pomalé, ale jakmile se všichni sejdou, tak seriál ožije a začne dodržovat to, po čem fanoušci prahli. Zřejmě to nebude nejsilnější seriál na toto téma od Netflixu, ale vytváří něco, co by i náhodný fanoušek měl vidět.

This Is Insider

Pokud sledujete marvelovské seriály od Netflixu, tak na toto se podíváte určitě. Pokud nemáte rádi Lukea Cage a Iron Fista, tak Daredevil a Jessica Jones září v každé scéně, obzvláště v těch, ve kterých jsou spolu. Nejpovedenější scénou, kterou jsme viděli i v trailerech, je ta, ve které má Daredevil šátek Jessicy.

We Got This Covered

I když jsme mohli vidět jen první polovinu seriálu, tak zápletka, která spojí čtyři hrdiny, působí uspokojivě, i když tvůrci vybrali staré téma a nevytvořili žádnou novou hrozbu. Možná právě tohle bude na seriálu zapamatovatelné, protože, jak to zatím vypadá, seriál bude stát na hlavních postavách, nikoliv na příběhu.

The Washington Post

The Defenders jsou superhrdinským seriálem, který bychom od Netflixu čekali. Stojí za to si na něj počkat, seriál je každým coulem takový, jaký si fanoušci přáli, aby byl.

Decider

Po dlouhé době se hrdinové konečně spojili. Navzdory pomalému startu se proti našim hrdinům postaví vhodná hrozba. Seriál zároveň nepřijde o to pravé z Jessicy Jones a Lukea Cage, když tady mají oba dva napsaný příběh tak trochu na styl Daredevila. I Iron Fistovi se v týmu daří. Tyto postavy tak skvěle spolupracují, že si je rozdělené ani nepředstavíte.

io9

U seriálu jednoznačně převažuje to dobré. Příběh není nijak přelomový a padouch není nijak výjimečný, protože má až humorně komplikovaný plán. Nicméně nejlepší na tom je, když se hlavní postavy sjednotí do jednoho týmu. Nejsou nejenom silnější, když se spojí, ale je to zároveň zábavnější.

Foto: Netflix

Diskuze /4

scottt1

My musime cakat do premiery a tito trulovia uz videli aspon 4 casti.

29.7.2017 | 21:45:38
weder

souhlasím! udelat to ve styu HBO-žadným recenzistům,pi­rátům,novinářům apod do premiery seriálu nic neposkytovat!

29.7.2017 | 22:39:30
Sillia

Z tohohle jsem se dozvěděla hlavně to, že ta číst, na kterou se vážně těším, vážně dostanu, takže o starost míň, a vlastně i přes některé negativně znějící věci mám pocit, že tohle si užiju. Na jednu stranu bych od recenzistů chtěla trošku víc, ale na tu druhou jsem ráda, že to neudělali, takže takové téměř klasické těšení se, ačkoli tady už jsme měli celkem přípravku v podobě samostatných seriálů a o to víc mé pozornosti si to vyžádalo a nemůžu říct, že bych si na to stěžovala.

30.7.2017 | 0:24:33
Kalam

neměli jim nic posílat… vždy to pošlou nějakým artovým hipsterským teplometů co nad komiksy a superhrdiny ohrnujou nos a pak se divím těm reakcím.

30.7.2017 | 11:24:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E07: Fish in the Jailhouse

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @twister78, @MadyDollar, @Valada06, @Alisch, @mychal29, @Hurley
Korekce: @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze:

 • S01E07.WEB.x264-STRiFE
 • S01E07.WEBRip.x264-RARBG
 • S01E07.1080p.WEB­.x264-JAWN
 • S01E07.720p.WEB­Rip.x264-STRiFE
 • S01E07.1080p.WEB­Rip.x264-STRiFE
 • S01E07.720p.NF­.WEBRip.DD5.1­.x264-NTb
 • S01E07.1080p.NF­.WEBRip.DD5.1­.x264-NTb

Na Netflix verzi k šestému a sedmému dílu se pracuje.

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Návod: Jak přidat české titulky do Netflixu

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Defenders a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

The Defenders

V rámci seriálového projektu The Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

 • Daredevil (10. dubna 2015) – 26 dílů
 • Jessica Jones (20. listopadu 2015) – 13 dílů
 • Luke Cage (30. září 2016) – 13 dílů
 • Iron Fist (17. března 2017) – 13 dílů
 • The Defenders (18. srpna 2017) – 8 dílů 
 • The Punisher (listopad 2017)

Nejoblíbenější postavy Daredevila

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Lukea Cage

Nejoblíbenější postavy Iron Fista

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás