The Defenders Rozhodnuto, druhá série Iron Fista bude mít pouze deset epizod

Rozhodnuto, druhá série Iron Fista bude mít pouze deset epizod

Rozhodnuto, druhá série Iron Fista bude mít pouze deset epizod

Pokračování seriálu Iron Fist bude vůbec první řadou z Defenderů, která bude mít méně než klasických třináct epizod. Existuje důvod, proč tomu tak bude. Kromě toho byly odhaleny názvy všech dílů, které se tentokrát inspirovaly komiksy.

25 6
31.7.2018

Druhá řada seriálu Iron Fist bude o něco kratší, protože bylo potvrzeno, že se bude skládat pouze z deseti epizod. Potvrdily se tedy zvěsti, které na internetu kolovaly už od letošního května. Iron Fist bude první z Defenderů, který bude mít řadu s méně než třinácti epizodami (když nepočítáme první sérii The Defenders, která měla osm epizod). Navíc tomu nasvědčovalo i to, že natáčení bylo ukončeno velmi rychle.

Na jednu stranu je škoda, že nová řada bude mít o tři epizody méně, na druhou stranu je tu však jisté pozitivum. Díky snížení epizod existuje pravděpodobnost, že děj nových epizod bude svižnější, akčnější a bez zbytečných „small talk“ scén, které by ve skutečnosti mohly tvořit zbylé tři díly, jak to u těchto seriálů bývá. Třeba bude mít druhá série takový úspěch, že se tímto počtem epizod inspirují i ostatní seriály, které taky mohou mít méně než třináct dílů.


(Danny se tentokrát neobjeví ve třinácti epizodách, ale pouze v deseti. Foto: Netflix)

Co je důvodem tohoto zkrácení? Když vznikal vesmír Defenderů na Netflixu, tak Netflix uzavřel s Marvelem smlouvu na celkem 135 epizod. Aktuálně bylo na Netflixu zveřejněno 112 epizod (26 dílů Daredevila, 26 dílů Jessicy Jones, 26 dílů Lukea Cage, 13 dílů Iron Fista, 13 dílů Punishera a 8 dílů The Defenders), což znamená, že do 135 zbývá ještě 23 dílů. Tato uzavřená smlouva musela být dodělána, proto se zbytek dílů musel rozdělit mezi dva seriály. Netflix však rozhodl svému největšímu hitu, Daredevilovi, neodebrat ani jeden díl, proto připravovaná třetí řada bude mít třináct epizod. Zbývajících deset dílů tedy zbylo na Iron Fista.

Očividně však smlouva mezi Marvelem a Netflixem byla obnovena, protože už nyní víme, že se po 135 dílech dočkáme minimálně dalších 26, které bude tvořit třináct dílů druhé řady Punishera a třináct dílů třetí série Jessicy Jones.

A kde jsme k informaci ohledně zkrácení vůbec přišli? V posledních několika dnech byly zveřejňovány jednotlivé názvy druhé série Iron Fista na Twitteru a Instagramu skrze povedené obrázky. Tyto fotografie se však včera přestaly vydávat, a proto se jeden fanoušek zeptal, zda to znamená, že druhá řada bude mít pouze deset dílů (bylo totiž zveřejněno pouze deset názvů). Správce stránky odpověděl fanouškovi, že to tak bude.

(Dotaz: „Takže bude jen deset epizod?“ Odpověď: „Máme tu někoho chytrého.“)

Názvy jednotlivých dílů jsou tentokrát pojmenovány podle komiksů. Níže si můžete všechny názvy přečíst, přičemž vždy v závorce naleznete číslo komiksu, podle kterého je epizoda pojmenována.

1. The Fury of Iron Fist (Marvel Premiere #19) 

2. The City's Not for Burning (Iron Fist #3) 

3. This Deadly Secret (Power Man and Iron Fist #99) 

4. Target: Iron Fist (Iron Fist #13) 

5. Heart of the Dragon (Marvel Premiere #16) 

6. The Dragon Dies at Dawn (Iron Fist #9) 

7. Morning of the Mindstorm (Iron Fist #25) 

8. Citadel on the Edge of Vengeance (Marvel Premiere #17) 

9. War Without End (Power Man and Iron Fist #83) 

10. A Duel of Iron (Iron Fist #1) 

Diskuze /5

Bhall

Jenom dobře. Marvel Netflix seriály mají problém si udržet kvalitu po celých 13 epizod. S několika vyjímkami.

1.8.2018 | 9:20:33
Wolfinator1

Souhlas , je pravda , že těch obvyklých 13 epizod bývá někdy zbytečně natahovaných, takže zde jsem pro 10 dílů. Jediné kde bych snesl více je Punisher a Daredevil.

#3 azoxid
1.8.2018 | 12:47:32
azoxid

#2 Wolfinator1: Jo, přesně. Ona ta druhá řada Iron Fista bude možná ve finále dost dobrá.

#4 Blackhand47XD
1.8.2018 | 16:18:21
Blackhand47XD

#3 azoxid: Navíc tak ušetřili a můžeme se dočkat více efektů (třeba konečně uvidíme draka). :)

#5 Xavik
webmaster
1.8.2018 | 23:29:14
admin
2.8.2018 | 10:47:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás