The Defenders The Punisher: Seriál, kterého se dočkáme ještě letos

The Punisher: Seriál, kterého se dočkáme ještě letos

The Punisher: Seriál, kterého se dočkáme ještě letos

Letos se kromě The Defenders dočkáme i seriálu The Punisher, který původně ani neměl vzniknout. Pojďte se s námi podívat na to, co všechno o tomto seriálu víme.


34 0
7.4.2017

Premiéra a informace o seriálu

Datum premiéry všech epizod seriálu The Punisher zatím nebylo stanoveno, ale jistojistě se jich dočkáme ještě letos, tedy v roce 2017. Vzhledem k tomu, že se má jednat o seriál, který bude následovat po The Defenders, tak se jej dočkáme nejdříve v říjnu, protože až v srpnu budou mít The Defenders svou premiéru.

Oficiálně se seriál nazývá „spin-offem seriálu Daredevil“, protože právě díky tomuto seriálu mohl vzniknout. Plány na tento spin-off započaly ještě před startem druhé série Daredevila, protože tvůrci a představitelé Netflixu byli nadšeni Jonem Bernthalem a jeho ztvárněním Punishera. Dokonce se uvažovalo nad tím, že se naprosto vyškrtne seriál Iron Fist, místo kterého by vznikl The Punisher. Z této myšlenky nakonec sešlo, protože vznikly oba seriály.


Nad počtem epizod visel otazník. Vzhledem k tomu, že se jedná o „neplánovaný komiksový seriál Netflixu“, tak fanoušci usuzovali, že bude mít podobně jako The Defenders méně epizod, tudíž osm. Pravda však byla dávno odhalena, protože Netflix objednal pro Punishera „plnou sérii“, tedy řadu se třinácti díly. The Punisher tak bude mít celých třináct epizod.

Producentem seriálu je Steve Lightfoot, který zároveň napsal scénář k prvním třem epizodám. Zároveň známe i jména některých režisérů. Třetí epizody se ujme Andy Goddard, zatímco desáté Kevin Hooks. Natáčení odstartovalo v newyorském Brooklynu, a to 3. října 2016. Aktuálně se ještě stále natáčí. Seriál vzniká pod krycím názvem Crime.

Popis děje

O ději samotného seriálu toho pochopitelně moc nevíme. Příběh se bude odehrávat opět v New Yorku a po událostech druhé řady Daredevila (a pravděpodobně i po událostech The Defenders). Můžete si přečíst i oficiální popis série:

Poté, co je Franku Castleovi vyvražděna rodina, je pronásledován a loven. V kriminálním podsvětí proto získává přezdívku The Punisher.

Promo materiály

K seriálu zatím vyšel jen jeden teaser trailer, který byl zveřejněn ještě před startem natáčení seriálu. I tak však stojí za zhlédnutí.

Postavy

Hlavní postavou bude pochopitelně Frank Castle, jehož roli si opět zopakuje herec Jon Bernthal. Dalšími hlavními postavami budou Billy Russo (Ben Barnes), David Lieberman alias Micro (Ebon Moss-Bachrach) a Dinah Madani (Amber Rose Revah). Kromě těchto nováčků se mezi hlavními postavami objeví i Karen Page (Deborah Ann Woll). Popisy těchto hlavních postav si můžete přečíst v tomto článku.

Hlavními vedlejšími postavami budou Sam Stein (Michael Nathanson), Lewis Walcott (Daniel Webber), Curtis Hoyle (Jason R. Moore), Rawlins (Paul Schulze) a Sarah Lieberman (Jaime Ray Newman). Jednu z hlavních vedlejších postav si má zahrát i herečka Mary Elizabeth Mastrantonio, ale u té zatím její role nebyla prozrazena. Popisy těchto vedlejších postav si můžete přečíst v tomto článku.

Kromě hlavních a vedlejších postav bylo oznámeno i několik dalších, které se však v seriálu zdrží na maximálně jednu epizodu. Na seznam těchto postav můžete podívat například na těchto stránkách. Seriál poctí svou přítomností i herec Rob Morgan, který si zopakuje svou roli Turka Barretta, jehož si zahrál už v prvních dvou řadách Daredevila a v první sérii Lukea Cage.

Foto: Netflix

Diskuze /13

Lex Luthor

Frank si vystřílel vlastní seriál super snad bude lepší než dva předchozí filmy s katem.

#2 m.dak
7.4.2017 | 18:26:53
m.dak

Moc se tomu nedivím, pravděpodobně je to nejpopulárnější postava která v těch komixech figuruje, pokud nepočítám Spidermana. Ten se ale v těchhle seriálech pravděpodobně neobjeví, i když vzhledem ke smlouvě se Sony by si tam mohl střihnout aspoň nějaký cameo.
#1 Lex Luthor: Pokud si dobře pamatuju, tak ty filmy už byly tři.

#3 Railbot #4 Ratemus #8 Lex Luthor
7.4.2017 | 18:57:19
Railbot

#2 m.dak: smlouva se Sony se vztahovala jen na Homecoming a IF. Žádné další působení v MCU nebude, Sony plánuje zase už jen vlastní filmy. A Spiderman je tak opět odsouzen k účinkování v béčkových filmech.

#5 fidolik
7.4.2017 | 19:05:23
Ratemus

#2 m.dak: nejpopulárnější není, ale je populární a navíc i u nás vyšlo několik komiksů v čj…

filmy byly tři a jeden kratas…doufám že to nebude nuda jako JJ, LC a IF......

7.4.2017 | 20:06:06
fidolik

#3 Railbot: Panebože když si něco čteš na netu přečti si to pořádně… nikde není oficiálně napsáno, že Spidey po A:IW končí u Marvelu a vrací se k Sony a k filmům mimo MCU… vyjadření Amy Pascal znělo jasně… dohoda o Spidey se domlouvá na každý další film nově a proto se prý může stát, že po Spiderman: Homecoming 2, se strany jednou prostě nedohodnou… žádné ukončení Spideyho v MCU zatím není na místě… tak prosím nerozšiřuj blbosti… a to nemluvím o tom, že pokračovaní Spidermana stále bude nadále součástí MCU… až pak můžeme polemizovat co bude dál a jak se strany dohodnou… ale za mě si myslím, že Spidey vyděla neskutečně moc a pro Sony by to byl krok zpátky kdyby s Marvel ukončil spolupráci… a zaroveň pro Marvel by to byla těžká rána ztratit takovou postavu… když už je zabudovaná ve světě… těžko by se to pak vysvětlovalo kam zmizel… takže uvidíme :)

#10 Railbot
7.4.2017 | 20:37:44
WolverineCzE

S katem je nej punisher to se neda srovnavat s Daredevil serialém.

7.4.2017 | 20:44:28
Ratemus

Spiderman 2 navíc má otevírat fázi 4 a co bude dál nikdo neví…jedna z teorií je, že po hrátkách s Reality gemem (Spacem Gemem) se Spiderman objeví v jiné realitě kde se budou odehrávat filmy čistě Sony (pokud by dohoda padla) a tak by zůstal herec u role ale už by nebyl MCU…ale je to jen fanouškovská teorie někde na netu…ale jak tu bylo řečeno, Sony by prodělalo kdyby si šlo opět svou vlastní cestou

7.4.2017 | 20:54:03
Lex Luthor

#2 m.dak: Jaký byl třetí já si pamatuji jen dva Kat a Kat Válečná Zóna

#9 Zek
7.4.2017 | 22:42:02
Zek

#8 Lex Luthor: S Lundgrenen z roku 1989 jmenovalo se to Mstitel.

#12 Lex Luthor
7.4.2017 | 22:52:16
Railbot

#5 fidolik: Panebože čti pořádně ty sám pane sežral-jsem-šalaamounovo-ho*no. Končí. Sony si další filmy bude dělat samo. S nějakým vysvětlováním si hlavu lámat příliš nemusí. Vždy se to dá okecat. Stejně jako když zmizí Pepper.

#11 Blahar
7.4.2017 | 22:56:17
Blahar

#10 Railbot: Nic takového ověřené není! :D Jediná věc, kterou víme s jistotou je, že smlouva končí po IF, ale to neznamená, že se neprodlouží! Spidey má šance na miliardu vysokou, Sony by byli blázni aby vzali kreativní kontrolu Marvelu a universum, které budují má být bez Spideyho a stejně propadne, Venoma píšou stejní lidi jako AS2 a finančně stejně propadne a o Black Cat se ani nemusíme bavit, to do kina nemá šanci nalákat lidi.

#13 Elhonzo
překladatel
7.4.2017 | 23:05:15
Lex Luthor

#9 Zek: ok dík

8.4.2017 | 11:17:22
Elhonzo

#11 Blahar: Spider-Man má smlouvu na to aby se objevil ve 3 sólo a ve 3 týmových filmech v MCU. Po čtvrtých Avengers tedy vyprší tahle půlka a pak se minimálně objeví ještě ve dvou sólo filmech (z čehož jeden je už potvrzen). ;)

8.4.2017 | 12:45:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Defenders

V rámci seriálového projektu The Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

  • Daredevil (10. dubna 2015) – 26 dílů
  • Jessica Jones (20. listopadu 2015) – 13 dílů
  • Luke Cage (30. září 2016) – 13 dílů
  • Iron Fist (17. března 2017) – 13 dílů
  • The Defenders (18. srpna 2017) – 8 dílů 
  • The Punisher (17. listopadu 2017) – 13 dílů

Reklama

Nejoblíbenější postavy Daredevila

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Lukea Cage

Nejoblíbenější postavy Iron Fista

Narozeniny

Hlídejte si nás