The Defenders Tvůrce Erik Oleson i nadále doufá v pokračování Daredevila

Tvůrce Erik Oleson i nadále doufá v pokračování Daredevila

Tvůrce Erik Oleson i nadále doufá v pokračování Daredevila

I když seriály Defenderů pomalu, ale jistě, končí na streamovací službě Netflix, tak někteří stále nezlomili hůl nad pokračováním Daredevila. Mezi ně patří i tvůrce třetí řady, Erik Oleson.

33 0
21.1.2019

Fanoušci seriálu Daredevil mají i nadále zájem o pokračování tohoto seriálu, a to i přesto, že ho Netflix zrušil. Svou podporu vyjadřují například skrze petici, která má v současné době již přes 205 tisíc podpisů. Kromě toho se fanoušci obrací i na tvůrce třetí řady, protože povolanější by s tím zmohl možná něco více.

Erik Oleson, tvůrce třetí řady, byl velmi smutný ze zrušení seriálu, protože už tak nějak věděl, o čem by bylo pokračování a kdy by ho začal natáčet. Nedávno byl dotázán jedním fanouškem, zda by nechtěl vytvořit seriál s jiným názvem, ve kterém by však byli původní herci a který by navazoval na události třetí řady. Tvůrce odpověděl, že by chtěl udělat naprosto totéž.


(Fanoušci ani tvůrce se jen tak nevzdají. Foto: Netflix)

V současné době s tím však nikdo nic nezmůže, dokonce ani do zrušení seriálu nemůže mluvit Marvel či Disney, protože Daredevil bude minimálně další dva roky od zrušení v rukou Netflixu, který si s ním může dělat, co chce. Nezbývá nám nic jiného než čekat, jak to dopadne.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

God of war

Kvůli tomu si marvel vyhubí Avengery.

24.1.2019 | 0:00:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás