The Defenders Tvůrce Punishera mluví o propojení s Daredevilem za pomoci Bretta Mahoneyho

Tvůrce Punishera mluví o propojení s Daredevilem za pomoci Bretta Mahoneyho

Tvůrce Punishera mluví o propojení s Daredevilem za pomoci Bretta Mahoneyho

Ve druhé řadě Punishera jsme mohli opět vidět, čím jsou seriály Defenderů výjimečné. Tvůrce si totiž do druhé řady vypůjčil postavu ze seriálu Daredevil, která se objevila hned v několika dílech.

14 1
8.2.2019

Určitě vás také baví sledovat, jak jsou jednotlivé seriály Defenderů na Netflixu propojovány skrze známé postavy. Jedná se o takové menší crossovery. V poslední době se seriály začaly propojovat čím dál více, což se odrazilo i na obsazení druhé řady seriálu The Punisher.

I když se ve druhé řadě objevili i Turk Barrett či Karen Page, tak největší hostující roli tu měl rozhodně Brett Mahoney, tedy postava ze seriálu Daredevil, která dostala na starost případ Billyho Russoa. Brett se objevil už v první sérii, ale to jen v jedné epizodě, ve druhé řadě se objevil v celkem sedmi dílech a velmi na sebe upozornil především skvělými konverzacemi s Dinah Madani a Frankem Castlem.


(Brett sehrál důležitou roli ve druhé sérii Punishera. Foto: Netflix)

„Během natáčení druhé řady jsem nevěděl, co dělá představitel Bretta Mahoneyho, nicméně se mi moc líbila jeho jednoepizodní účast na první řadě. Svou postavu hraje velmi výstižně, a proto, když jsme začali pracovat na druhé řadě, jsem věděl, že ho musím obsadit do jedné role. Věděli jsme, že budeme potřebovat novou roli, kterou nakonec byl Brett, ale nechtělo se nám ji psát pro nějakou novou postavu, a tak jsme do série zapojili Mahoneyho. Všichni z Netflixu a Marvelu z toho byli nadšeni,“ řekl tvůrce Steve Lightfoot k účasti Bretta Mahoneyho na druhé řadě.

Potěšila vás přítomnost tohoto spravedlivého policisty, který měl tentokrát velký podíl na příběhu?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /5

Lex Luthor

Škoda že Defenders vesmír nejspíše zruší

#2 God of war
8.2.2019 | 14:22:09
God of war

#1 Lex Luthor: Ale druhou sérii defenderů možná ještě udělaj jako rozloučení s ostatníma.

#3 WolverineCzE #4 MARTASLJ19
8.2.2019 | 20:05:44
WolverineCzE

#2 God of war: a potom udělaji reboot s jinýma hercama :D

8.2.2019 | 22:20:08
MARTASLJ19

#2 God of war: Nič také už nebude, keď zrušili už 3 seriály.

#5 God of war
9.2.2019 | 9:23:08
God of war

#4 MARTASLJ19: Punisher ještě zrušený nebyl ještě se netflix nerozhodl a Jessica má další sérii.

10.2.2019 | 17:07:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás