The Defenders Tvůrce Steve Lightfoot a herec Jon Bernthal jsou již dávno smíření s možným koncem seriálu

Tvůrce Steve Lightfoot a herec Jon Bernthal jsou již dávno smíření s možným koncem seriálu

Tvůrce Steve Lightfoot a herec Jon Bernthal jsou již dávno smíření s možným koncem seriálu

Punisher se s největší pravděpodobností nedočká další série, s čímž už nějakou dobu počítají i hlavní představitelé seriálu. Přečtěte si, co řekli k možnému konci.

13 3
28.1.2019

Včera jsme vás informovali o velmi pravděpodobném konci seriálu The Punisher, nyní se podíváme na to, že tento konec očekávali i samotní představitelé tohoto seriálu. Řeč je konkrétně o tvůrci Steveu Lightfootovi a herci Jonu Bernthalovi.

Tvůrce Steve Lightfoot si byl vědom toho, že seriál možná skončí druhou sérií, ale i přesto stále toužil po pokračování. K tomu, jak to vyřešil na konci série, se zmínil následovně: „Čekal náš konec ještě předtím, než jsme začali natáčet. Poslední záběry druhé řady jsem proto udělal naschvál takové, aby fanoušci toužili po pokračování. Je to však jako u každého seriálu, každý může hned skončit. Já jen doufám, že jsme vytvořili skvělý seriál. Řídím se tím, že každá série může být poslední, a proto do ní dávám vše.“


(Punisher zřejmě dojde na svůj konec velmi brzy. Foto: Netflix)

I Jon Bernthal se smířil s možným koncem ještě před vypuštěním celé řady: „Věděl jsem, jaká je situace, a proto jsem se s ní smířil. Starám se jen o to, co mohu ovlivnit. Když hraji nějakou postavu, tak odvádím svou práci a snažím se být co nejlepší. V této branži je však tolik věcí, které nejde ovlivnit. Ať už se s těmito seriály stane cokoliv, tak je o nich rozhodováno v místnostech, do kterých nejsem zván. A já proti tomu nic nemám.“

Pokud nás pravidelně sledujete a čtete naše články, tak jste se s možným koncem Punishera museli také smířit, a to již před vypuštěním druhé série. Je to smutný fakt, nicméně se s ním nedá nic dělat.

Diskuze /5

Popey69

Tak tohle mě mrzí. Jediný seriál mezi DC a Marvelem, který mi nepřišel, že ho natáčí desetiletí deti a naopak byl naprosto úžasný :/

28.1.2019 | 16:58:18
bublifuk

Vzhledem k tomu, že původně se s Punisherem ani nepočítalo a měl to být jen štěk na polovinu DD2, podařilo se z toho vytáhnout asi maximum. A skončit v nejlepším je vždy lepší, než zabřednout do vylouhovaných témat. Za sebe ale říkám, že ten „venkovský“ začátek do sebe něco měl…

#4 KollbY
28.1.2019 | 17:30:16
Railbot

Z Punishera se dá vytřískat mnohem víc. Viz komiksy. Tahle celá situace s rušením Marvel seriálů je tuze mrzutá. Nemusí to sednout každýmu, ale kvalitnější produkce tu ještě nikdy nebyla.

28.1.2019 | 18:46:49
KollbY

#2 bublifuk: podařilo vytáhnout maximum ??? to právě vůbec !!!

28.1.2019 | 19:47:48
bushka

Netflix/Marvel seriály jsou podle mě nejlepší komiksové seriály celkově (Ať už beru Marvel, DC i X-Men Fox). Aspoň skončili v tom nejlepším.

28.1.2019 | 21:15:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás