The Defenders Tvůrce Steve Lightfoot měl třetí sérii už dávno naplánovanou, chtěl v ní mít i Kingpina

Tvůrce Steve Lightfoot měl třetí sérii už dávno naplánovanou, chtěl v ní mít i Kingpina

Tvůrce Steve Lightfoot měl třetí sérii už dávno naplánovanou, chtěl v ní mít i Kingpina

Současný tvůrce seriálu The Punisher měl jasno v tom, co nám chce představit v případné třetí sérii. Přečtěte si, co všechno prozradil.

24 2
2.2.2019

Seriál The Punisher se pokračování už zřejmě nedočká. Dosud sice nebyl oficiálně ukončen, ale neoficiálně ano, což v podstatě rozhodlo o jeho osudu, protože s informací o ukončení přišel důvěryhodný zdroj. Ještě před touto zprávou měl však tvůrce Steve Lightfoot připravené plány pro případnou třetí sérii.

„Chtěli bychom se dočkat pokračování, protože na tomto seriálu pracuje skvělý štáb. Jak jsem však již řekl, Marvel nerozhoduje o osudu těchto seriálů. Už jsme se i bavili o příběhu případné třetí řady, která by byla skvělá, ale opět říkám, že Netflix rozhoduje o tom, jak to s tímto seriálem bude dál,“ řekl Jeph Loeb, šéf televizní produkce Marvelu, který se bavil s tvůrcem Stevem Lightfootem o třetí řadě Punishera.


(Punisher nám bude velmi chybět. Foto: Netflix)

Sám tvůrce Lightfoot následně dodal, že konec druhé řady si přímo říká o pokračování: „Však se sami podívejte na konec druhé řady. Poslední záběry říkají samy za sebe, že se Frank nyní stal Punisherem. Doufám, že to v divácích vyvolalo touhu po pokračování.“

Tvůrce se zároveň vyjádřil i ke konkrétním věcem, kterých jsme se mohli ve třetí řadě dočkat: „Ve třetí řadě bych uvítal příběh zahrnující Punishera a Kingpina. Strašně se mi líbí, jak s Kingpinem pracovali v Daredevilovi, a proto bych ho rád viděl i u nás. A myslím, že pro příběh zahrnující tyto dva máme několik skvělých zdrojů.“

Nakonec se ke třetí řadě vyjádřil i herec Jon Bernthal, který řekl, koho by si v pokračování přál vidět: „Já vám ani nevím, ale určitě víc Karen. To je taková jistota, kterou chci vždycky, protože s její představitelkou velmi rád spolupracuji. Doufám, že se pracovně ještě někdy potkáme.“

Diskuze /3

MARTASLJ19

„Já vám ani nevím, ale určitě víc Karen“ Frank by už trtkal :D

2.2.2019 | 23:11:51
strike

"Doufám, že to v divácích vyvolalo touhu po pokračování.“ Za to bych fackoval. Borec ví, že seriál bude ukončen a i tak, musí říct takovou p**u. Proč prostě neuzavřít příběh, namísto toho lákat lidi na pokračování které nikdy nebude? K čemu ti ta touha pak je.

3.2.2019 | 2:06:45
SCeNe.KReSa

Neskutecnym zpusobem ozivili na televzini obrazvky daredevila a punishera za me nejlepsi marvelovky a oni to rusi kdyz jsou oba serialy tak skvele naslaply na dalsi serie netflix znicil dve komixove legendy

3.2.2019 | 16:50:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás