The Defenders Tvůrci a herci se vyjadřují k nečekanému ukončení Daredevila

Tvůrci a herci se vyjadřují k nečekanému ukončení Daredevila

Tvůrci a herci se vyjadřují k nečekanému ukončení Daredevila

Ukončení seriálu Daredevil nezklamalo pouze všechny fanoušky, ale i samotné tvůrce a herce. Přečtěte si, co o konci říkají právě tito lidé.

1 26
3.12.2018

Před pár dny došlo k ukončení seriálu Daredevil, který se už nedočká žádného pokračování. Fanoušci byli doslova pobouřeni tímto ukončením, a proto začali zakládat různé petice volající po obnovení seriálu. Z ukončení seriálu jsou zklamaní i tvůrci a herci tohoto seriálu. Předně je mrzí to, že čtvrtá řada se plánovala už delší dobu.

Tvůrce třetí série, Erik Oleson, se k ukončení vyjádřil jako jeden z posledních, přesto však z jeho komentáře lze poznat, že je velmi zklamán: „Někdy člověk bere svou tvorbu jako práci. Jiní mají to štěstí, že v tom vidí něco víc. Na třetí sérii Daredevila bylo něco kouzelného. Všichni jsme to tak cítili. Pracovat na tomto projektu bylo něco jako sen.“


(Sbohem, Daredevile. Foto: Netflix)

K ukončení se vyjádřil i populární tvůrce Steven DeKnight, který pracoval na první řadě: „Tak tato zpráva mě hluboce rozesmutněla. Jsem hrdý na to, že jsem se podílel na tomto projektu.“ Dále se k ukončení vyjádřil Olesonův spolupracovník Sam Ernst, který oznámil, že se na čtvrté řadě už pracovalo: „Páni, je opravdu divné být právě v místnosti se scenáristy seriálu Daredevil a zjistit, že náš seriál byl ukončen. Pracovali jsme zrovna na čtvrté řadě, která mohla být tak skvělá. Tolik scén, které jsme chtěli divákům představit. Naprd tahle práce.“

Z ukončení byli pochopitelně zklamaní i samotní herci. „Jsem tak smutná, že je náš příběh u konce. Především mi budou chybět přátelé, které jsem tu vídala. Děkuji všem, kteří se podíleli na tomto seriálu,“ řekla herečka Deborah Ann Woll. Herec Vincent D'Onofrio řekl následující: „Daredevil byl zrušen, ale on tam přesto stále někde je a je připraven za měsíční záře. Na ulici je pohyb, záblesk dobra v moři temnoty Hell's Kitchenu.“

S ukončením už nikdo nic nenadělá. Na konec článku jsme si dovolili přidat menší vtípek s Punisherem, který však odráží krutou realitu týkající se MCU seriálů na Netflixu.

Diskuze /12

Lex Luthor

Tak je vidět, že to všichni dostali rozkazem nejspíše od Disney ani tvůrci ani herci to ukončit nechtěli.

3.12.2018 | 17:16:25
tominotomino

Video je suprové :D Stále věřím, že nic ukončeno není a všechny seriály se jen přesunou. :)

webmaster
3.12.2018 | 18:00:31
SOADdave

Jon je borec :D

3.12.2018 | 18:36:25
Fifipek

Já bych to s tím ukončením neviděl tak horké…Ok, Daredevil a ostatní skončili na Netflixu, což však neznamená, že skončili úplně. S tím co teď Marvel chce všechno produkovat za nové seriály ze svého světa bych to viděl jako jasné přesunutí na nějaký vlastní či Disney kanál a Netflixu prostě jen roste konkurent a možná podmínky prostě pro něj nejsou výhodné, tak to jednoduše zarazil…

3.12.2018 | 18:42:19
caki

Bernthal je k sežrání :-)

3.12.2018 | 20:49:46
Kutil44

Ak seriál ešte obnovia tak jedine ako svoj detský reboot -_-

3.12.2018 | 20:57:38
Raiden123

Článok sa mi páči,že sa k tomu herci vyjadrili so sklamanim,nepáči sa mi,že seriál-y skončil-i,len keby niekto bol zmetený prečo som dal like.

Vraveli,že Disney sa možno uchytí jedneho s týchto serialov,vravelo sa niečo o ironfistovi,ale potom to utichlo,keď začali rušiť ty seriály jeden za druhým,tak to možno bola len „kachna co vyletela komínem“… a niekto sa stiahol,lebo si uvedomili,že by po nich očakávali pokračovania i na iné seriály v menu,to by bolo na nich asi príliš veľká zodpovednosť,na­raz,hlavne nákladná.

3.12.2018 | 23:12:20
Starej Bruna

To je škoda. Kvalitní seriál ukončí a šaškarny typu Flash atd. otravujou pořád

#9 Xavik
4.12.2018 | 15:31:40
Xavik

#8 Starej Bruna: Neotravujou.

admin
4.12.2018 | 21:39:38
chitka

Jsem neskutečně zklamaná … tahle série byla úžasná, vlastně všechny byly úžasné. Chápu ještě zrušení u Defenders a u Iron Fista, ale Daredevil ? To nikdy ! :D… jinak co se týče toho, jak jsem tu četla, že možná Disney si to vezme pod křídla.. no dobře, řekněme že je to celkem možné, ale určitě už Daredevila nebude hrát Charlie Cox a co si budeme povídat, jako Daredevil byl prostě skvělý :)… dle mého tedy :D :)

#11 Erzik
4.12.2018 | 22:38:58
Erzik

#10 chitka: Pokud vím, tak The Defenders ještě oficiálně nezrušili a u každého zrušeného seriálu měli hlášky typu, „On se vrátí“ a „Žije na věky“ atd… takže možná ještě existuje šance, že je znovu spojí. Je to možná jen mé přání, ale kdo ví. Mimochodem, první série Defenders mě hodně zklamala, ale to neznamená, že druhá se nemusí povést…

redaktor
5.12.2018 | 8:50:00
Starfish

Když už tak bych to viděl jako dětský reboot. Víte, že Daredevil bude dvanáctiletá indoafrická bisexualní transsexuál.

překladatel
7.12.2018 | 15:32:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás