The Defenders Albert Thompson

Albert Thompson

Albert Thompson

Muž, který stvořil netvora.

Sezóny 1
2015 - 2015

Albert Thompson není na první pohled nijak výjimečný. Jedná se o staršího muže, který žije se svou manželkou Louise. Nicméně mnohem zajímavější je jeho minulost a to, co v ní udělal. Je totiž otcem Kevina Thompsona, který je známější pod přezdívkou Kilgrave.

Albert je vědec pocházející z Velké Británie, který na svém synovi prováděl experimenty. Se svou manželkou je dělal kvůli tomu, aby ho zachránil, protože ten by bez patřičné léčby, která ještě nebyla vynalezena, zemřel. I když Kevin nakonec přežil, tak svým rodičům nijak nepoděkoval, protože ony experimenty byly velmi kruté a doslova nelidské.


Když se Kevinovi nakonec podařilo utéct, tak se před ním Albert a Louise začali skrývat. Bylo jim totiž jasné, že je jejich syn vyhledá, aby je mohl usmrtit za to, co mu provedli.

Albert Thompson se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás