The Defenders Alex Wesley

Alex Wesley

Alex Wesley

Osobní asistent Mariah Dillard.

Sezóny 2
2016 - 2018

Když se Mariah Dillard začala angažovat v místní politice, tak si sehnala osobního asistenta, kterým se stal Alex Wesley. Ten pro ni zařizuje nejrůznější věci, které po něm chce. Mariah ho má ráda, protože se jedná o mladého a velmi spolehlivého muže.

Mariah brzy začne kráčet po stejné cestě jako její bratranec Cornell, a proto se z radní stane i místní kriminální šéfka. Alex ji i přesto nadále pomáhá, protože ve svou šéfovou věří. Po čase však Mariah začne mít dobré úmysly, protože si uvědomí, co kriminalita provedla její rodině.


Aby získala podporu komunity, rozhodne se znovu shledat se svou dcerou Tildou. O tu se začne pravidelně starat Alex, který jí říká novinky týkající se projektu Rodina na prvním místě. Kromě toho pro Tildu jezdí a přiváží ji za její matkou.

Alex Wesley se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (6 epizod)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

chudak…

13.7.2018 | 16:33:55

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás