The Defenders Alisa Jones

Alisa Jones

Alisa Jones

Jessičina zesnulá matka, která ve skutečnosti přežila autonehodu a získala schopnosti.

Sezóny 1
2018 - 2018

Alisa Jones je matkou Jessicy a jejího mladšího bratra Phillipa. S manželem neměla nijak radostný život, protože ji neustále podkopával, aby si dokazoval, že je hlavou rodiny. I kvůli tomu kdysi došlo k osudové autohavárii, kterou původně přežila pouze Jessica.

Její matka Alisa však také přežila, ale světu a především své dceři zůstala utajena. Podobně jako Jessicu, tak i Alisu zachránil Dr. Karl Malus, který na obou ženách prováděl nelegální experimenty s cílem záchrany lidských životů. Díky experimentům získala Alisa nadlidskou sílu, ale její vedlejší účinky jsou mnohem vážnější – často podléhá vzteku.


Když si Alisa uvědomila, že po létech léčení nemůže kontaktovat svou dceru, tak začala žít s Malusem, kterého si nakonec i vzala. Po několika letech se však dostane do problémů – někdo se začne zajímat o nelegální experimenty IGH. Alisa se začne vydávat za Dr. Leslie Hansen, aby veškeré vyšetřování ukončila.

Alisa Jones se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Bože můj, to byla pinda…

webmaster, grafik
10.4.2018 | 22:46:16
mr křeček

Ta herečka mi lezla na nervy.

10.4.2018 | 19:08:39
Kothy

Divna postava…

10.4.2018 | 19:07:17

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás