The Defenders Amy Bendix

Amy Bendix

Amy Bendix

Pouliční dívka, které se ujme Punisher.

Sezóny 1
2019 - 2019

Amy Bendix je mladá dívka, která již delší dobu žije na ulici. Přežívá tu díky zakázkám, které společně se svými kamarády vykonává pro jistou Fionu. Jedna zakázka je však dostane do velkých problémů, kvůli kterým nakonec zemřou všichni její přátelé. Amy si uvědomí, do jakých problémů se dostala, a proto se chce zbavit fotek, kvůli kterým jdou po ní nájemní vrahové.

Amy se tak ocitne na útěku, kde narazí na Franka Castlea, který si všimne, v jakých problémech se nachází, a proto se jí rozhodne pomoci. I když Amy nechtěla jeho pomoc, tak ji nakonec ocení, protože jí Frank hned několikrát zachrání život.


Dynamika mezi Amy a Frankem je zpočátku poměrně chaotická, Frank jí chce totiž za každou cenu pomoci, zatímco Amy se v jeho přítomnosti cítí v nebezpečí, a proto mu neustále lže. Časem se však sblíží natolik, že divákovi připomínají otce s dcerou.

Amy Bendix se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Herbertosaurus

Ze začátku my přišla hrozně otravná, ale po chvíli jsem si ji dost oblíbil

19.2.2019 | 16:42:33
Kothy

sympatacka :)

11.2.2019 | 18:15:13
Blackhand47XD

Po Microvi další super „sidekick“. :)

webmaster, grafik
11.2.2019 | 17:15:48
Xavik

Celkem v pohodě, líbila se mi její chemie s Frankem.

admin
11.2.2019 | 8:01:58

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás