The Defenders Anderson Schultz

Anderson Schultz

Anderson Schultz

Šéf Testament Industries, který je pro svou křesťanskou komunitu ochoten udělat cokoliv.

Sezóny 1
2019 - 2019

Anderson Schultz je velmi vlivný muž, který stojí v čele Testament Industries, tedy společnosti, která rodině Schultzových vydělala velké jmění. Ve skutečnosti však tuto společnost vede se svou manželkou Elizou, zatímco jejich jediný syn David je newyorským senátorem.

Andreson však není nijak poctivý a milý muž. Je pravda, že pro svou komunitu koná jen to nejlepší, nicméně k tomu využívá takové metody, které nejsou vůbec legální. Nejvíce využívá svého nájemného vraha Johna Pilgrima, který představuje důležitou složku jeho komunity.


Schultzovi se v jednu chvíli dostanou do problémů, protože je začne vydírat ruská mafie. Anderson se proto rozhodne opět využít Johnovy schopnosti, díky kterým může být celá situace rychle vyřešena.

Anderson Schultz se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás