The Defenders Bethany

Bethany

Bethany

Wardova terapeutka ze setkání anonymních narkomanů.

Sezóny 1
2018 - 2018

Po událostech, po kterých již definitivně zemřel Harold Meachum, Wardův otec, se Ward rozhodl začít chodit na setkání anonymních narkomanů, aby se vyléčil ze své závislosti na drogách, které bral právě kvůli svému otci. Zde se poznal s Bethany, která se stala jeho terapeutkou.

Mezi Bethany a Wardem se brzy vyvinul velmi blízký vztah, a tak spolu začali spávat. Bethany věděla, že to jakožto jeho terapeutka nesmí dělat, ale přesto v tom pokračovala, protože si Warda nesmírně oblíbila. Stále se mu však snažila pomoci, protože si Ward nedal říct a stále se choval tak, jak se choval.


Bethany to s Wardem myslela dobře, a proto usilovala o jeho vyléčení. Dokonce si i začala představovat i jejich život, protože zjistila, že čeká jeho dítě, ale Ward byl na tom čím dál hůře, a tak se rozhodla, že své dítě bude vychovávat sama.

Bethany se objevila v…

  • druhé řadě seriálu Iron Fist (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás