The Defenders Bobby Fish

Bobby Fish

Bobby Fish

Zapálený šachista, přítel Popa a Lukea.

Sezóny 2
2016 - 2018

Bobby Fish je zapálený šachista, který se díky tomuto koníčku setkal v jednom parku s Popem. Ten však neměl čas chodit do parku, tak už s Bobbym šachy nehrál. Bobby se rozhodl tedy chodit do jeho holičství, kde hrál šachy s lidmi, kteří obchod navštívili. Každý rok také Popovi dělal daně, a tak dobře věděl o finanční situaci, ve které se obchod nacházel.

Poté, co Pop zemřel, sdělil Bobby Lukeovi, kolik by stála obnova holičství, a Luke se vydal okrást Cottonmoutha. Zatímco ho Luke okrádal, tak Fish zůstával v obchodě. Nedokázal ho opustit v tom stavu, v jakém byl, a tak se ho rozhodl uklidit. Bobby dal také Lukeovi klíče od bytu nad holičstvím, aby tam mohl bydlet, protože byl jeho byt zničen.


Luke sehnal potřebné peníze, aby byl obchod obnoven. Banka se nezajímala, odkud peníze pocházejí a Bobby také ne. Zavolal pár lidem a dal se do oprav. Fish též zorganizoval pohřeb Popa a nechal zhotovit Lukeovi oblek.

Bobby Fish se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (8 epizod)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás