The Defenders Brianna Gelden

Brianna Gelden

Brianna Gelden

Erikova sestra, která si vydělává na ulici.

Sezóny 1
2019 - 2019

Brianna žila se svou rodinou v Georgii, ale velmi dlouho tu trpěla, protože ji její vlastní otec zneužíval. Její bratr Erik se postaral o to, aby byla tohoto trápení zbavena, nicméně tím zavinil ještě větší katastrofu, když jejich matka spáchala sebevraždu. Brianna se naštvala na svého bratra, přestěhovala se do New Yorku a stala se tu prostitutkou.

I když vztah mezi těmito sourozenci na čas ochladl, tak se stále stýkali a postupně si k sobě našli cestu. Erikovi se však nelíbilo, čím se jeho sestra živí, a proto se ji snažil dostat z ulice. To se mu však povedlo až ve chvíli, kdy po Brianně šel sériový vrah Gregory Sallinger.


Po krátkém pobytu v rodné Georgii se Brianna opět vrátila do New Yorku, tentokrát tu však chtěla zahájit nový život. Pár dní přebývala u Malcolma Ducasse, se kterým se dokonce dala dohromady.

Brianna Gelden se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás