The Defenders Candace Miller

Candace Miller

Candace Miller

Pracovnice v Harlem's Pa­radise, která neprávem obvinila Lukea Cage.

Sezóny 1
2016 - 2016

Candace Miller byla prostou pracovnicí v klubu Harlem's Paradise, kde nepůsobila nijak dlouho. Její význam vrostl ve chvíli, kdy zemřel majitel klubu, Cornell Stokes. Zabila ho jeho sestřenice Mariah Dillard, která se jeho smrt rozhodla hodit na Lukea Cage. A právě k tomu Candace posloužila.

Candace přišla na policii a řekla, že viděla, jak Cornella Stokese zabil Luke Cage. Policie jí uvěřila, a proto začala Cage stíhat. Nicméně se po čase začala Candace cítit provinile, a proto se vydala zpátky za detektivkou Misty Knight, aby jí pověděla pravdu.


Tím si však podepsala ortel smrti. Když se to Mariah dozvěděla, tak ji za pomoci Shadese zabila. Misty se poté rozhodla stíhat rodinu Stokesových, a to ve jménu Candace.

Candace Miller se objevila v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás