The Defenders Carl Hoffman

Carl Hoffman

Carl Hoffman

Zkorumpovaný policista a parťák Christiana Blakea.

Sezóny 1
2015 - 2015

Podsvětí Hell's Kitchen spadalo delší dobu pod vládu Wilsona Fiska, který si podmanil i většinu místní policie. Mezi jeho nejvěrnější patřili mimo jiné i detektivové Carl Hoffman a Christian Blake, kteří plnili vše, co si Fisk přál.

Carl a Christian byli dobrými přáteli, kteří vždy přemýšleli nad tím, jak situaci vyřeší, aby s ní byl Fisk spokojen. První větší problémy nastaly ve chvíli, kdy museli čelit Foggymu Nelsonovi a Mattu Murdockovi, kteří hájili zájmy své klientky, Karen Page.


S podobnými problémy se také setkali později, když čelili novináři Benu Urichovi. Následně Daredevil zjistil, že jsou oba dva zkorumpovaní, a proto přiměl Christiana promluvit. Když to zjistil Fisk, tak pověřil své lidi zabitím detektiva Blakea. Paradoxně to musel udělat jeho parťák Hoffman, který ho měl rád.

Carl Hoffman se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás