The Defenders Čchen Wu

Čchen Wu

Čchen Wu

Bývalý člen Zlatých tygrů, který začne pomáhat Davosovi.

Sezóny 1
2018 - 2018

V newyorském Chinatownu se nachází zločinecký gang jménem Zlatí tygři, do kterého patří i Čchen Wu. Ten se v New Yorku poměrně dobře vyzná, zároveň ctí krédo svého šéfa. Zlatí tygři se však dostanou do konfliktu se Sekerkovníky, kvůli čemuž Čchen nakonec narazí i na Colleen a Dannyho, kteří ho připraví o oko.

Brzy však dojde k další změně v jeho životě. Davos, nový držitel Železné pěsti, zabije pana Ho, vůdce Zlatých tygrů. Spolu s ním zabije i další Tygry, ale když svou pozornost upře na Čchena, tak ten mu nabídne spolupráci, na kterou Davos nakonec kývne.


Čchen je totiž mužem, který se vyzná v newyorském podsvětí, a proto Davosovi řekne, že ho zavede do všech zločineckých sídel. I když původně pro něj pracuje ze strachu, tak si ho nakonec oblíbí a ztotožní se s jeho posláním.

Čchen Wu se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Iron Fist (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

had

25.9.2018 | 19:21:16

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás