The Defenders Crank

Crank

Crank

Proradný člen Ryhnova gangu.

Sezóny 1
2018 - 2018

Crank je jedním z mnoha dětí, kteří se potulují po newyorských ulicích a kteří nemají pořádný domov. Ten se mu podařilo nalézt u Ryhna, který si pod Manhattanským mostem našel skrýš, ve které přežívá s ostatními mladými lidmi.

Davos jim však brzy nabídne východisko z jejich situace – ubytuje je na novém místě, kde je naučí kung-fu. Na oplátku chce jen jejich oddanost, na což mu nakonec všechny děti v gangu kývnou.


Z Cranka se stane obzvláště oddaný člen, který začne přehlížet Davosovy kruté činy. Později začnou někteří členové gangu, konkrétně Ryhno a BB, nesouhlasit s tím, co Davos dělá, a proto je Crank sám zabije, aby svému novému pánovi ukázal svou oddanost.

Crank se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Iron Fist (3 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás