The Defenders David Lieberman

David Lieberman

David Lieberman

Analytik, který je už rok považován za mrtvého. Přezdívaný Micro.

Sezóny 1
2017 - 2017

David Lieberman byl vždy poctivý člověk, a proto chtěl vykovávat poctivou práci, která by sloužila dobru. Vzhledem k tomu, že se vyznal v počítačích, začal pracovat pro NSA, kde dělal analytika. Tato práce však nebyla nijak záživná ani užitečná. Jednoho dne se mu však dostalo do rukou video s vraždou, a proto se rozhodl vykonat dobrou věc a poslal ho agentce Dinah Madani.

Tím však udělal osudovou chybu, protože to zjistili lidé z Vnitřní bezpečnosti a během zatýkání ho zabili. David však přežil, a proto se začal ukrývat. O svém přežití neřekl manželce ani dětem, aby je nijak neohrozil. Když však jednoho dne zjistil, že Frank Castle, který byl prohlášen za mrtvého, žije, tak se ho rozhodl kontaktovat, protože věděl, že toho mají hodně společného.


Jeho manželkou je Sarah Lieberman, se kterou má syna Zacha a dceru Leo. Ve svém úkrytu pravidelně sleduje svou domácnost, aby se ujistil, že jeho rodina není v nebezpečí.

David Lieberman se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

borec

23.12.2017 | 19:03:36
Rik

Svou postavu člověka,žijícího v utajení ve strachu o svůj život a život rodiny.,hrál velmi dobře.

23.12.2017 | 15:22:40
Golradir

Říká si Micro, ale tvrdí, že má obrovský P… :D

23.12.2017 | 15:01:47

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás