The Defenders Domingo Colon

Domingo Colon

Domingo Colon

Mafián z Harlemu, který chtěl odkoupit zbraně od Cottonmoutha.

Sezóny 1
2016 - 2016

Domingo Colon je portorikánský mafián operující v Harlemu. Domingo se sešel s Cornellem a jeho sestřenicí Mariah v jejich podniku Harlem's Paradise, aby probrali jejich nově vzniklé spojenectví. S Cottonmouthem se poté domluvil na obchodu, ve kterém mělo dojít ke koupi zbraní od Hammer Industries, které zásoboval Diamondback. Na oplátku měl dát Cornellovi milion dolarů.

Prodej se však nezdařil a Domingo vyhlásil Cottonmouthovi válku, která skončila až Cornellovou náhlou smrtí. Colon pak uzavřel dohodu s Mariah, která se začala zapojovat do zločineckých aktivit, ale nakonec byl zabit, když se snažil spolu se svými lidmi zabít Diamondbacka, se kterým zároveň spolupracoval.


Domingo Colon se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Meixcky gangsta.

12.4.2017 | 15:14:48

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás