The Defenders Eddy Costa

Eddy Costa

Eddy Costa

Poctivý newyorský detektiv, který stíhá Jessičinu matku.

Sezóny 2
2018 - 2019

Detektiv Eddy Costa a jeho policejní partnerka Ruth Sunday se ujmou vyšetřování smrti Roberta Colemana. Jejich první kroky vedou k Jessice Jones, která byla u něj spatřena ve chvíli, kdy zemřel. Costa chce s ní spolupracovat, i když ví o tom, jaké má schopnosti.

Jessica se rozhodne, že Costovi pomůže, a proto mu dává různé tipy, kde se hledaný vrah může nacházet. Když však přijde na to, že se jedná o její matku, tak Costu odstřihne. Costovi začne docházet trpělivost, a proto Jessice řekne, ať už ho takto nevyužívá.


Detektiv má pochopení pro lidi se schopnostmi, i když už se schopnostmi měl co do činění na vlastní kůži. Stal se totiž jedním z obětí Kilgravea, který zneužíval lidi kolem sebe. Costa se však z této noční můry dokázal vzpamatovat.

Eddy Costa se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (6 epizod)
  • třetí řadě seriálu Jessica Jones (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mr křeček

Je v pohodě.

10.4.2018 | 19:09:52

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás