The Defenders Elliot Grote

Elliot Grote

Elliot Grote

Jediný přeživší masakru Irů z Kitchenu.

Sezóny 1
2016 - 2016

Elliot Grote, který si zásadně přezdívá prostě Grotto, je členem newyorských Irů, kteří se zdržují v Hell's Kitchen. Elliot není nijak významný člen, jedná se o prostého pěšáka, který však získal důležitou roli. Jako jediný totiž přežil velký masakr Irů, ke kterému došlo v jeho čtvrti. Všechny je vyvraždil Frank Castle, a to kvůli odplatě.

V tu chvíli však Punisher netušil, že někdo tento masakr přežil. Hned poté začal Grotto hledat pomoc, konkrétně vyhledal Matta Murdocka a Foggyho Nelsona, po kterých chtěl, aby ho z toho všeho dostali.


Avšak ve chvíli, kdy Grotto žádal o pomoc své advokáty, se mu kvůli zranění přitížilo, kvůli čemuž skončil v nemocnici. Když se v ní probral, tak si uvědomil, že se z něj právě stal lehký cíl. Naštěstí se mu však povedlo zavčas utéct, a to za pomoci Karen Page, která mu později začala pomáhat.

Elliot Grote se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Daredevil (3 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás