The Defenders Erik Gelden

Erik Gelden

Erik Gelden

Vyděrač, který dokáže vycítit zlo.

Sezóny 1
2019 - 2019

Erik Gelden má poměrně komplikovaný život, a proto ho řeší komplikovanými věcmi. V určitou dobu byl Erik obdařen nevšedními superschopnostmi, díky kterým dokáže v lidech vycítit zlo. Čím větší zlo člověk napáchá, tím hůře se Erik cítí v přítomnosti dotyčné osoby. Jedná se tedy o užitečnou schopnost, která však vlastníka dokáže pěkně potrápit.

Erik se tyto schopnosti rozhodl využít ke konání dobra, nicméně na to nejde zrovna vhodně. Vždy, když najde nějakou prohnilou osobu, ji začne vydírat. Lidé, které vydírá, mu často platí, a proto ví, že nachází skutečné viníky. Nicméně své schopnosti musí někdy potlačovat, protože svět je plný zla. K tomu mu pomáhá pití alkoholu, sex a sázení.


Jednoho dne se Erik setká v jednom baru s Jessicou Jones, která mu ihned padne do oka. Kvůli Erikovi se však Jessica dostane do velkého nebezpečí. Kromě toho Erik ohrozí i svou sestru Briannu.

Erik Gelden se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MARTASLJ19

Šaman, bal som sa, že umrie. Skvelá postava…

13.7.2019 | 15:26:20
Kothy

sympos

13.7.2019 | 10:37:46

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás