The Defenders Felix Manning

Felix Manning

Felix Manning

Kingpinův věrný pomocník, který se stará o ochranu Vanessy.

Sezóny 1
2018 - 2018

Felix Manning se objevuje na scéně ve chvíli, kdy Wilson Fisk opouští vězení. Až tehdy se dozvídáme, že to právě on odvezl Wilsonovu milovanou Vanessu pryč ze země. Nejčastěji s ní byl v Evropě, konkrétně ve Španělsku, kde se podle Felixe nacházela v největším bezpečí.

Díky Felixovu chování lze poznat, že chová ke svému pánovi maximální úctu. Wilson se k němu také chová s respektem, a to kvůli tomu, že ví, jak důležitý člověk Felix je. Felix je zároveň typický pro svůj britský přízvuk.


Jednu dobu po něm dokonce jde i novinářka Karen Page, která se dozví, co dělá pro Wilsona Fiska. Felixe to však nezastraší, naopak se jí postaví a pohrozí jí.

Felix Manning se objevil v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás