The Defenders
84/100 - 132×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Felix Manning

Felix Manning

Kingpinův věrný pomocník, který se stará o ochranu Vanessy.

Sezóny 1
2018 - 2018

Felix Manning se objevuje na scéně ve chvíli, kdy Wilson Fisk opouští vězení. Až tehdy se dozvídáme, že to právě on odvezl Wilsonovu milovanou Vanessu pryč ze země. Nejčastěji s ní byl v Evropě, konkrétně ve Španělsku, kde se podle Felixe nacházela v největším bezpečí.

Díky Felixovu chování lze poznat, že chová ke svému pánovi maximální úctu. Wilson se k němu také chová s respektem, a to kvůli tomu, že ví, jak důležitý člověk Felix je. Felix je zároveň typický pro svůj britský přízvuk.


Jednu dobu po něm dokonce jde i novinářka Karen Page, která se dozví, co dělá pro Wilsona Fiska. Felixe to však nezastraší, naopak se jí postaví a pohrozí jí.

Felix Manning se objevil v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama