The Defenders Griffin Sinclair

Griffin Sinclair

Griffin Sinclair

Úspěšný novinář a Trishin přítel.

Sezóny 1
2018 - 2018

Poté, co bylo ukončeno Kilgraveovo řádění a Trish se už nestýkala s Willem Simpsononem, se Trish seznámila s pohledným Britem jménem Griffin Sinclair. Ten je doma v Americe znám jako novinář, který cestuje různě po světě, odkud své zemi přináší aktuální zprávy.

Griffin je do své přítelkyně naprosto zamilovaný, a proto se rozhodne, že si ji vezme. Jeho budoucí tchyně Dorothy mu pomůže připravit překvapení pro Trish, aby ji mohl požádat o ruku se vší parádou.


I když mu to s Trish vychází, tak musí překonávat několik problémů – Trishina nejlepší kamarádka Jessica má sice Griffina ráda, ale její schopnosti a práce přináší problémy, které ovlivňují i Trish. Navíc se Griffin musí vypořádávat s tím, že Trish žárlí na jeho úspěch.

Griffin Sinclair se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Čekal jsem víc od něj.

4.6.2018 | 21:59:17

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás