The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Henry Hunter

Henry Hunter

Bývalý gangster, majitel holičství v Harlemu a přítel Lukea.

Sezóny 1
2016 - 2016

Mladý Henry Hunter býval členem gangu, který operoval v Harlemu. Jeho členy byli i Cornell Stokes a Fredo Diaz. Svou přezdívku, Pop, získal díky tomu, jaký zvuk vydávaly jeho pěsti, když mlátil ostatní lidi. Nakonec se však vzpamatoval a z tohoto života vyrostl. Otevřel si holičství a stal se ve čtvrti respektovanou osobou.

Jeho holičství představovalo jakousi neutrální půdu, na které nemělo probíhat žádné násilí a i klení zde bylo zakázáno. Zde se mohli potkat členi jednotlivých gangů, aniž by došlo na násilí. Pop zaměstnal Lukea Cage, který se přestěhoval do Harlemu, jako pomocnou sílu a snažil se ho přesvědčit, aby svůj dar využil a pomáhal lidem.

Když se někteří z Popových zaměstnanců zamotali do akce, ve které chtěli okrást Cottonmouha, tak se je Pop snažil zachránit, ale skončilo to tím, že byl zavražděn Tonem, jedním z Cottonmouthových přisluhovačů. Popova smrt inspirovala Cage a ostatní, aby se postavili proti těmto zlým lidem a stali se pro ostatní hrdiny.

Henry Hunter se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (3 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Proste Pop.

12.4.2017 | 15:17:50
tom99

I za dvě epizody jsem si ho dost oblíbil :-)

webmaster, grafik
12.4.2017 | 14:23:23

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama