The Defenders Henry Hunter

Henry Hunter

Henry Hunter

Bývalý gangster, majitel holičství v Harlemu a přítel Lukea.

Sezóny 1
2016 - 2016

Mladý Henry Hunter býval členem gangu, který operoval v Harlemu. Jeho členy byli i Cornell Stokes a Fredo Diaz. Svou přezdívku, Pop, získal díky tomu, jaký zvuk vydávaly jeho pěsti, když mlátil ostatní lidi. Nakonec se však vzpamatoval a z tohoto života vyrostl. Otevřel si holičství a stal se ve čtvrti respektovanou osobou.

Jeho holičství představovalo jakousi neutrální půdu, na které nemělo probíhat žádné násilí a i klení zde bylo zakázáno. Zde se mohli potkat členi jednotlivých gangů, aniž by došlo na násilí. Pop zaměstnal Lukea Cage, který se přestěhoval do Harlemu, jako pomocnou sílu a snažil se ho přesvědčit, aby svůj dar využil a pomáhal lidem.


Když se někteří z Popových zaměstnanců zamotali do akce, ve které chtěli okrást Cottonmouha, tak se je Pop snažil zachránit, ale skončilo to tím, že byl zavražděn Tonem, jedním z Cottonmouthových přisluhovačů. Popova smrt inspirovala Cage a ostatní, aby se postavili proti těmto zlým lidem a stali se pro ostatní hrdiny.

Henry Hunter se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (3 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Proste Pop.

12.4.2017 | 15:17:50
tom99

I za dvě epizody jsem si ho dost oblíbil :-)

webmaster, grafik
12.4.2017 | 14:23:23

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás