The Defenders Imada

Imada

Imada

Detektivka, která řeší případ strážníka Carla Nussbaumera.

Sezóny 1
2019 - 2019

Jessica Jones se dostane do kontaktu se strážníkem Carlem Nussbaumerem, který je brzy nato někým zavražděn. Když se newyorská policie dozví, že s jeho smrtí by mohla mít něco společného Jessica Jones, tak policie přidělí tento případ zkušeným detektivkám Imadě a Defford.

Obě dvě se hned zastaví u Jessicy Jones a prohledají její byt. Zatímco Imada se snaží získat co nejvíce informací po dobrém, tak její kolegyně Defford na to jde horlivěji. Obě však zjistí, že jí nemají co dokázat, a proto opustí její byt.


Tyto detektivky však stále věří v její vinu, a proto ji začnou sledovat. Zároveň vyslechnou několik jejích známých, aby si o ní zjistili něco více. Imada a Defford nakonec zatknou Jessicu, ale když zjistí, že v době, kdy seděla na policejní stanici, udeřil stejný vrah podruhé, tak ji propustí.

Imada se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás