The Defenders Ingrid Mackintosh

Ingrid Mackintosh

Ingrid Mackintosh

Anansiho hodná manželka.

Sezóny 1
2018 - 2018

Ingrid Mackintosh pochází z Jamajky, kde si vzala za muže Paula Mackintoshe. Společně se starali o jejich synovce Johna, který přišel o oba rodiče. Na Jamajce zažívali těžké chvíle, John tu byl dokonce jednou postřelen, ale Paul ho dokázala za pomoci jedné šamanky zachránit.

Po čase se Ingrid a Paul přestěhovali do New Yorku, kde si otevřeli restauraci s názvem „U Gwen“. Společně tu začali hospodařit, zatímco kolem jejich restaurace vznikla jamajská komunita.


Uběhlo několik let a v New Yorku je navštívil jejich synovec. Ingrid byla jeho návštěvou potěšena, zatímco Paul ne, protože ten tušil, že brzy dojde k velmi špatným událostem.

Ingrid Mackintosh se objevila v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás