The Defenders James Wesley

James Wesley

James Wesley

Věrná a loajální pravá ruka Wilsona Fiska.

Sezóny 1
2015 - 2015

Každý vůdce potřebuje mít svého nejvěrnějšího vojáka. Právě tímto mužem je pro Wilsona Fiska James Wesley. Ten si ho po svém nástupu na pozici „krále newyorského podsvětí“ najal jako svou pravou ruku. James pro něj organizuje všemožné věci týkající se jeho zločineckého podnikání. Mezi Wilsonem a Jamesem vzniklo tak velké přátelství, že Wilson často volá Jamesovi kvůli tomu, aby od něj získal radu.

Jedním z jeho počinů je i odstranění Karen Page, které se mu však nepovede. Hned poté se James dozví o maskovaném strážci, který Wilsonovi začne kazit podnikání, a proto se rozhodne se s ním vypořádat.


Tahání za nitky a další činy ho dovedou na místo, kde opět stane tváří v tvář Karen Page. Když už ji má v hrsti a snaží se jí zbavit, tak je překvapen tím, čeho všeho je Karen schopna.

James Wesley se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (10 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Neskutočne verná a loajálna postava. Skvelý bol po celú dobu, škoda ho bola.

10.8.2020 | 14:02:07
TacoPolevka

Aspoň on mohl přežít :/

13.8.2017 | 18:25:01
tom99

Nejlepší a nejvěrnější sluha, kterého jsem kdy viděl :-)

webmaster, grafik
8.4.2017 | 15:50:20

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás