The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Joy Meachum

Joy Meachum

Dannyho blízká kamarádka a odhodlaná šéfka Rand Enterprises.

Sezóny 2
2017 - 2018

Joy Meachum byla silně ovlivněna svým otcem Haroldem, který byl pro ni velkým vzorem. Vždy se jí líbilo, jak odhodlaně si vždy jde za svými sny a jak tvrdě hledí na svůj život. Když však zemřel na rakovinu, tak se s jeho ztrátou dlouhou dobu nedokázala vyrovnat. Hlavně kvůli tomu se upřela na svého bratra Warda, který se choval podobně jako on.

Kromě ztráty otce se ještě dva roky předtím musela vyrovnat se ztrátou svého kamaráda Dannyho, který se svými rodiči zemřel, když letěli přes Himálaje. Tyto dvě tragické události ji pravděpodobně vybrousily do takové podoby, jak ji známe dnes. Se svým bratrem stojí v čele Rand Enterprises a je své práci natolik oddaná, že nechce dělat nic jiného.

Na Joy však čekají události, na které není připravena. Patnáct let od tragické smrti Dannyho Randa se neznámý muž objeví v jejich firmě a začne tvrdit, že je Dannym Randem. Joy ani Ward mu nevěří, ale brzy zjistí, jak se spletli.

Joy Meachum se objevila v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (13 epizod)
  • druhé řadě seriálu Iron Fist (10 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Horyo

Po celou sérii by ani facku nedala a nakonec se chce zbavit Dannyho???

14.4.2017 | 19:40:38
Kothy

Dost preletava…

14.4.2017 | 14:11:55
nowas

nejradši bych jí dal –100.. pro mě nejhorší postava z celých Defenders

14.4.2017 | 14:05:39

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama