The Defenders Krista Dumont

Krista Dumont

Krista Dumont

Psychoterapeutka, která se zamiluje do svého pacienta.

Sezóny 1
2019 - 2019

Krista Dumont si prožila poměrně kruté dětství. Její otec, který byl válečný veterán, nedokázal žít ve společnosti, do které se vrátil, protože ho stále sužovaly vzpomínky na válku. Jednoho dne si rozhodl vzít život, když mu jeho manželka řekla, že se s ním rozvede, nicméně se to nerozhodl udělat sám. Vzal totiž svou dceru a vyskočil s ní oknem ven.

Kristě se podařilo přežít, nicméně dlouho se ze svého zranění zotavovala. Následně si usmyslila, že se stane doktorkou, která bude pomáhat lidem, kteří se nachází v podobném stavu, jako ve kterém se nacházel její otec. Krista totiž věří, že všichni si zaslouží záchranu.


Tak se po několika letech dostala ke svému novému pacientovi, Billymu Russoovi, který se po střetu s Punisherem nedokázal pořádně vzpamatovat. Během toho, co se Krista věnovala Billymu, se do něj zamilovala, protože jí připomínal jejího otce.

Krista Dumont se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Trosku na hlavu…

11.2.2019 | 18:14:54
FihaN592

Nenáviděl jsem jí

11.2.2019 | 16:23:54
Xavik

S prominutím naprostá kráva.

admin
11.2.2019 | 8:01:30

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás