The Defenders Kyle

Kyle

Kyle

Osobní asistent Harolda Meachuma.

Sezóny 1
2017 - 2017

Harold Meachum byl vlivným a bohatým podnikatelem, který smrtelně onemocněl. Těsně před svou smrtí se však setkal s organizací jménem Ruka, která ho vyléčila. Nicméně pro veřejnost musel zůstat mrtvý, a proto se začal schovávat ve svém střešním bytě, kde se nejčastěji setkával se svým osobním asistentem.

Po letech se stal jeho osobním asistentem mladík jménem Kyle, který svou práci bral velmi vážně. Uvědomoval si, že nesmí nikomu říct o tom, kde pracuje a především pro koho pracuje. Ward z něj sice nebyl nijak nadšený, ale nakonec dal otci své svolení, že si ho může nechat.


Kyle je poměrně plachý mladík, který ze strachu udělá téměř cokoliv. Harold se k němu původně nechová nijak vlídně, ale nakonec se mu pokusí omluvit. V té době však neprožíval nijak dobré období, a proto Kylea kvůli jedné maličkosti umlátil k smrti.

Kyle se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

nezjimavy

25.9.2018 | 19:22:04

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás