The Defenders Leland Owlsley

Leland Owlsley

Leland Owlsley

Kingpinův bezcitný spolupracovník starající se o finance.

Sezóny 1
2015 - 2015

Leland Owlsley je jedním ze spolupracovníků Wilsona Fiska, nového krále newyorského podsvětí. Leland se konkrétně stará o jeho finance, protože je kryje před zraky FBI. Je zároveň jedním z hlavních aktérů, kteří Wilsonovi pomáhají přestavět newyorskou čtvrť Hell's Kitchen.

Této práci se věnuje již dlouho, a proto je v ní náležitě obratný a zkušený. Díky němu je téměř nemožné vystopovat peněžní transakce. Když Wilson Fisk zjistil, že se v jeho okolí nachází někdo tak schopný jako on, tak ho ihned získal na svou stranu.


Leland chová k Fiskovi velkou úctu, ale moc mu nedůvěřuje. Tato nedůvěra dosáhla takového bodu, že se pokusil zavraždit Vanessu Marianna, Fiskovu milenku. Když se o tom Fisk dozvěděl, tak se postaral o to, aby tato situace byla vyřešena.

Leland Owlsley se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (9 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás