The Defenders Louise Thompson

Louise Thompson

Louise Thompson

Žena, která stvořila netvora.

Sezóny 1
2015 - 2015

Louise Thompson je vědkyně, která se svým manželem v minulosti prováděla experimenty na svém synu Kevinovi, jenž byl velmi nemocný. Tyto experimenty však neprováděli kvůli tomu, aby se dozvěděli něco nového, ale aby ho zachránili, protože ten by bez patřičné léčby nepřežil.

Experimenty byly velmi kruté a doslova nelidské, nicméně se rodičům podařilo vyléčit jejich syna. Zároveň ho však čirou náhodou obdařili superschopností ovládat cizí lidi.


Po zjištěni, co se stalo jejich synovi, se Louise a Albert ocitli na útěku, protože jim bylo jasné, co by jim jejich syn provedl, kdyby je našel. Tak se před ním ukrývali pěkně dlouho, avšak ten je po mnoha letech konečně našel.

Louise Thompson se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás