The Defenders Maria Castle

Maria Castle

Maria Castle

Punisherova zesnulá manželka.

Sezóny 1
2017 - 2017

Frank Castle vedl kdysi dávno veselý a klidný život. Měl milující manželku a dvě děti, které nadevše miloval. Vše mu bylo však odebráno ve newyorském parku, kde byla Frankova rodina zavražděna muži Agenta Orange. Frank se proto viníky rozhodl zabít, aby pomstil svou rodinu.

Maria svého muže milovala, ale byla si vědoma, že když byl zpátky doma, tak neustále myslel na armádu. I přesto mu však byla nadále věrná, ale musela se smířit s tímto faktem. Zároveň se znala s Billym Russoem, Frankovým nejlepším kamarádem, kterého také měla ráda.


Dle Frankových slov má Maria předky ze Sicílie, a proto dokáže uvařit skvělé těstoviny.

Maria Castle se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
darweyd

Plně chápu Frankovu lásku k ní, má sice pár scén a při příbězích o ní víme že s frankem neměli perfektní manželství, jejich láska byla však opravdová, milovali jeden druhého bezpodmínečně, a s frankem je proto velice snadné soucítit, odpočívej v pokoji Marie

3.1.2019 | 15:01:53
Kothy

Skoda ji…

23.12.2017 | 19:05:03

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás