The Defenders Marlena Olin

Marlena Olin

Marlena Olin

Schopná žena, která musí dostat Franka a Amy.

Sezóny 1
2019 - 2019

Marlena Olin dříve byla ve válce, odkud zamířila do společnosti zařizující ochranku. Následně se však stala vůdkyní skupiny žoldáků, která vykonávala různé ilegální akce. Mezi ty patřilo i nalezení a dopadení Franka Castlea a Amy Bendix. Tímto úkolem ji pověřil John Pilgrim.

Marleně a jejím lidem se nakonec podařilo najít Franka a Amy, nicméně ve střetu s nimi zemřeli všichni její lidé. Přežila jen jediná Marlena, která byla společně s Frankem a Amy zadržena policií a odvezena na jejich policejní stanici.


Marlena věděla, čeho je Pilgrim schopen, a proto jen čekala, kdy přepadne onu policejní stanici, ve které se všichni tři nacházeli. I když Marlena respektovala Pilgrima, tak jí přišel nějaký podivný.

Marlena Olin se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás